توقف عرضه مرغ منجمد در بازار خوزستان

کشاورزنیوز
تاریخ انتشار: دوشنبه ۷ آبان ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۳ ق٫ظ
توقف عرضه مرغ منجمد در بازار خوزستان مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از توقف عرضه مرغ منجمد در بازار خوزستان به دلیل مناسب شدن قیمت مرغ کشتار روز خبر داد.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان از توقف عرضه مرغ منجمد در بازار خوزستان به دلیل مناسب شدن قیمت مرغ کشتار روز خبر داد.

هادی سلامات در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: قیمت مرغ کشتار روز در حال حاضر در بازار مناسب است و به این دلیل توزیع مرغ منجمد از سوی شرکت پشتیبانی امور دام متوقف شده است.

وی افزود: دلیل فعالیت شرکت پشتیبانی امور دام در بحث توزیع مرغ منجمد در بازار برای تنظیم قیمت اقلام در بازار است و اکنون که قیمت مرغ کشتار روز در بازار مناسب است، دیگر نیازی به توزیع مرغ منجمد نیست و به این علت توزیع متوقف شده است.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام خوزستان تصریح کرد: وضعیت ذخایر مرغ منجمد در استان بسیار خوب است و در صورتی که مجددا احساس شود که نیاز به توزیع مرغ منجمد در بازار وجود دارد، به سرعت کار توزیع را آغاز خواهیم کرد.

سلامات خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم نسبت به توزیع مرغ منجمد در بازار اقدام کنیم، تولیدکننده متضرر خواهد شد و به این دلیل توزیع مرغ منجمد در بازار متوقف شده است.

منبع : ایسنا


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار