منتقدین، انصاف در انتقاد، نشانه بارز جوانمردی است

شاعری ثابت کرد، می تواند شهردار کلانشهر اهواز باشد

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۳۵ ق٫ظ
شاعری ثابت کرد، می تواند شهردار کلانشهر اهواز باشد منتقدین، انصاف در انتقاد، نشانه بارز جوانمردی است شاعری ثابت کرد، می تواند شهردار کلانشهر اهواز باشد گویی باندهای مخوف حاشیه شهرداری دست بردار نیستند، حالا که تغییر در مدیریت شهر پیش آمده و شهردار تازه نفس هر هفته پروژه ای جدید را افتتاح می کند، این بار با ایجاد شایعه سعی در تضعیف شورا […]

منتقدین، انصاف در انتقاد، نشانه بارز جوانمردی است

شاعری ثابت کرد، می تواند شهردار کلانشهر اهواز باشد

گویی باندهای مخوف حاشیه شهرداری دست بردار نیستند، حالا که تغییر در مدیریت شهر پیش آمده و شهردار تازه نفس هر هفته پروژه ای جدید را افتتاح می کند، این بار با ایجاد شایعه سعی در تضعیف شورا و شهرداری می کنند.
بر اساس اخرین اخبار، مدارک موسی شاعری پذیرفته شده است، وی از نظر سابقه و مدرک برای پست شهردار کلانشهر هیچگونه مشکلی ندارد، لیکن تا گذراندن پروسه این انتقال، زمان مشخصی قید نشده است. اما قطعا وزارت کشور، به وجود شهرداری جوان و با انگیزه رای مثبت خواهد داد.
و هر چند شاعری شهرداری منتخب مصمم بر این بوده وهست که تا آمدن حکم وزارت کشور، اقدام به تغییرات در بدنه مدیران شهرداری نزند، باز هم کسانی هستند که استعفای برخی نیروها جهت انتخابات را به تغییرات نسبت می دهند.
هم معاونت فرهنگی شهرداری اهواز و هم شهردار منطقه سه، استعفایی خود خواسته داده اند جهت ورود به انتخابات مجلس، اگر منتقدین تحلیلی دیگر دارند، باید به آنان انتقاد کنند نه به شهردار، چرا که شاعری مسبب کاندیدا شدن آنان نبود، مسلما مانع ورود آنان به انتخابات هم نخواهد بود.
این مثل متقنی از سنگ اندازی هایی کسانی است که دوران سودجویی آنان در شهرداری به سر آمده است، و اکنون با چنین شایعه سازی های منافقانه، سعی دارند، جریان رو به جلوی شهردار را مسدود کنند، شاید بتواند از این راه مطلبی برای آینده خود بیابند.
این گونه طرفندهای خاص برخی سودجویان است که با انتقادهایی از این دست سعی دارند تا با جو سازی راه را بر جریان عمران شهر سد کنند ویا شورا را متقاعد کنند به عدم تغییرات خاص نیروها ناتوان.
کافی است کارنامه موسی شاعری را در همین کمتر از یکماه نگاه کنیم، شجاعت و درایت، نشاط مدیران و پرسنل، هرماهی مدیراندر کار یکی از ارکان موفقیت مدیران است، دو سال مسیر جنوب به شمال پل شهید کجباف درست نشده بود، در حالی که این دو سال، صرفا با یک حرکت ضرب الاجلی و شجاعانه قابل حل بود، شاعری و پرسنل شهرداری قرار بر این بود که سه شنبه افتتاح شود اما دلالیلی موجب شد به پنج شنبه برخورد کند.
همچنین باید از حرکت شجاعانه شاعری برای سامان دادن به مناطق کم بهره تقدیر کرد، باید گفت وی اولین شهرداری خواهد بود که می توان او را حامی مناطق کم بهره دانست.
حالا در مورد پرداخت حقوق ها هم باید گفت بسیار موفق عمل کرده است و گویا اطلاعات برخی مدعیان یا قدیمی است و یا ارسالی از سوی کسانی که اجیر می کنند. هر چند وسعت خرابی ها و کارشکنی ها بسیار است و شاعری هنوز کمتر از یکماه است که شهردار شده است، اما باید گفت در همین مدت کوتاه توانایی خود برای سکان هدایت شهردار را بر همگان ثابت نموده است.
آنچه گمانه زنی هایی از این دست که استعفای شهردار و معاونت اجتماعی را به خطوطی نامعلوم سوق می دهد، یکی از بدترین گمانه زنی هاست، چرا که شهردار، توان تغییر دارد و قطعا، شهردار توانا و جهادی اهواز، با کسانی که ضعف دارند، همراه نخواهد بود.
پس بیاییم این بار از کلید واژه ی جوان،انگیزه،پایکار بودن حمایت کنیم. و کم بخاطرمنافع شخصی جلوی توسعه شهر را بگیریم.
ای کسانی که مطالب تفرقه اندازانه مینویسید تا به اهداف شخصی و سودجویانه خود یا تیم خود برسید. این کارها به غیر از ایجاد کندی توسعه در امور شهر چیزی ندارد و این دفعه بیایید از شهردار جوان،سالم،با انگیزه،تلاشگر و.. فقط بخاطر مردم و توسعه شهر حمایت کنید و دست از این کارهای سودجویانه خود بردارید


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار