شهردار منتخب اهواز:

شهردار منتخب اهواز از شتاب بخشی به پروژه های منطقه مهدیس خبر داد

سیمین غافلی
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۹ ب٫ظ
شهردار منتخب اهواز از شتاب بخشی به پروژه های منطقه مهدیس خبر داد شهردار منتخب اهواز از شتاب بخشی به پروژه های منطقه مهدیس خبر داد به گزارش خبرنگار کشاورزنیوز، شهردارمنتخب کلانشهر اهواز با بیان این که آهنگ شتابان تر شدن بهره‌برداری از پروژه‌های شهری به زودی به گوش می رسد، گفت: با توجه به اهمیت توسعه زیرساخت ها در منطقه مهدیس اولویت ما آسفالت و ترمیم زیرساخت […]

شهردار منتخب اهواز از شتاب بخشی به پروژه های منطقه مهدیس خبر داد

به گزارش خبرنگار کشاورزنیوز، شهردارمنتخب کلانشهر اهواز با بیان این که آهنگ شتابان تر شدن بهره‌برداری از پروژه‌های شهری به زودی به گوش می رسد، گفت: با توجه به اهمیت توسعه زیرساخت ها در منطقه مهدیس اولویت ما آسفالت و ترمیم زیرساخت های جاده ای است.

موسی شاعری روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از منطقه مهدیس اهواز در گفتگو با خبرنگار کشاورزنیوز گفت: شهرداری اهواز متناسب با وضعیت اقتصادی کشور و استان و همچنین محدودیت‌هایی که در منابع وجود دارد، باید براساس اولویت‌بندی کارهای خود را جلو ببرد.
وی افزود: در حال حاضر عملیات آسفالت مناطق مختلف مهدیس در حال انجام است و روند کار پروژه ها شتاب بیشتری به خود گرفته است.
وی در این باره افزود : شهرداری با تمام تجهیزات خود تا برطرف کردن مشکلات مهدیس در محل مستقر است.

موسی شاعری ادامه داد: رفع مشکل آسفالت اهواز در اولویت قرار گرفته و امیدواریم که شرکت آب و فاضلاب، مخابرات و شرکت گاز همکاری ویژه‌ای با ما داشته باشند.
شاعری تصریح کرد: همچنین بازنگری در وضعیت پارکها و فضای سبز در مناطق مختلف استان به صورت جدی در اولویت قرار گرفته و احداث چند تقاطع غیر هم سطح و چندین پارکینگ در دستور کار است.

      

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار