بررسی فرصتهای جذب سرمایه گذاری خارجی در دیدار با معاون وزیر اقتصاد

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸ | ۲۱:۲۲ ب٫ظ
بررسی فرصتهای جذب سرمایه گذاری خارجی در دیدار با معاون وزیر اقتصاد معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند از بررسی فرصتهای جذب سرمایه گذاری خارجی در زمینه های مختلف و در دیدار با معاون وزیر اقتصاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند، سید علی موسوی در خصوص این دیدار که صبح امروز در سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران انجام شد؛ گفت: این نشست با حضور اسماعیل زمانی مدیرعامل اروند، مرتضی شهیدزاده رییس صندوق توسعه ملی، کوروش پرویزیان مدیرعامل بانک پارسیان و احمد جمالی مدیرکل دفتر سرمایه گذاری خارجی برگزارشد.

وی توسعه و جذب سرمایه گذاری خارجی ،رونق تولید و کمک به واحدهای صنعتی و تولیدی را مهم ترین موضوعات مطرح شده در این نشست بیان کرد و افزود: حاضرین در این دیدار قول مساعدت و همکاری با منطقه آزاد اروند در زمینه های مطرح شده را دادند.

معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند خاطر نشان کرد:  فرصت های جذب سرمایه گذاری در زمینه گردشگری نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

وی همچنین گفت : مقرر شد؛  معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان سرمایه گذاری در همایش ها و سفرهای هیئت های تجاری خارجی به منطقه آزاد اروند با ما همکاری کنند.

سید علی موسوی از برگزاری جلسه بعدی در این خصوص با حضور مرتضی بانک دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در هفته ی آتی خبر داد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار