شهردار اهواز مطرح کرد:

سرقت تجهیزات عمومی شهرداری اهواز در خلاء نیروهای حراستی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۶ ق٫ظ
سرقت تجهیزات عمومی شهرداری اهواز در خلاء نیروهای حراستی شهردار اهواز گفت: در بخش‌های مختلف با سرقت تجهیزات عمومی شهرداری مواجه هستیم و در سایت صفیره شاهد آتش‌سوزی بوده‌ایم و این در حالی است که نیروهای حراستی برای نگهداری از اماکن و تجهیزات نداریم. موسی شاعری در جلسه شورای ترافیک که امروز (۱۲ تیرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به ماده ۱۰۸ […]

شهردار اهواز گفت: در بخش‌های مختلف با سرقت تجهیزات عمومی شهرداری مواجه هستیم و در سایت صفیره شاهد آتش‌سوزی بوده‌ایم و این در حالی است که نیروهای حراستی برای نگهداری از اماکن و تجهیزات نداریم.

موسی شاعری در جلسه شورای ترافیک که امروز (۱۲ تیرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به ماده ۱۰۸ قانون توسعه ششم در خصوص تامین تجهیزات پلیس راهور از سوی شهرداری اظهار کرد: نکته اساسی در این زمینه این است که حقوق شهرداری دریافت نشده است. ما خواهان رفع مشکلات پلیس راهور هستیم تا در کنار هم به بهبود روند کارها کمک کنیم و شاهد نتایج اثربخش باشیم.
وی افزود: واقعیت امر این است که با مشکلات عدیده‌ای مواجه هستیم. امروز در شهری، مدیریت شهری می‌کنیم که گره‌های اساسی و ریشه‌ای در آن وجود دارد. به طور مثال متروی اهواز دچار چالش‌هایی است که حل آن خارج از توان استانی است. البته این مشکلات از گذشته به ما ارث رسیده است.
شاعری تصریح کرد: همچنین بخش‌های مختلف دیگر دچار مشکل هستند. در سال‌های گذشته تا حد توان در حوزه حمل و نقل کمک کردیم و تجهیزات ترافیکی زیادی خریداری و نصب شده است.
وی ادامه داد: به طور مثال برای ساختمان مرکز کنترل ترافیک، یک مکان جدید معین شده و بودجه به آن اختصاص دادیم و در حال تجهیز و تکمیل آن هستیم.
شهردار اهواز گفت: تا زمانی که حقوق قانونی شهرداری به ما تعلق نگیرد حل همه مشکلات پلیس در توان شهرداری نیست. سال گذشته تنها ۶۰ درصد بودجه شهرداری تحقق پیدا کرده است و درآمدهای ما نیز بسیار کاهش یافته است.
شاعری افزود: در بخش‌های مختلف با سرقت تجهیزات عمومی شهرداری مواجه هستیم و در سایت صفیره شاهد آتش‌سوزی بوده‌ایم و این در حالی است که نیروهای حراستی برای نگهداری از اماکن و تجهیزات نداریم.وی ادامه داد: همچنین در بحث خدمات شهری با کمبود ۶۰۰ نیروی پارکبان مواجه هستیم.  بخشی از فضای سبز اهواز نیز در سیل نابود شده و با کمبود نیرو در این زمینه نیز مواجه هستیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار