معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان بیان کرد:

اعتماد و امید بخشی به جوانان قدرت کشور را تضمین می کند/گام دوم انقلاب عرصه رشد جوانان است

تاریخ انتشار: جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۸ ب٫ظ
اعتماد و امید بخشی به جوانان قدرت کشور را تضمین می کند/گام دوم انقلاب عرصه رشد جوانان است معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: اساسی ترین نیاز جامعه امروز ایجاد روحیه امید و خودباوری در جوانان بوده و با زنده نگه داشتن امید در جوانان قدرت کشور تضمین خواهد شد.

سهام حردانی معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان امروز در گفت‌ و گو با خبرنگار برنا در اهواز، اظهار کرد: مسایل و مشکلات موجود در جامعه با شور و شعور جوانان قابل حل و فصل بوده و گره بسیاری از مشکلات به دست پر توان جوانان باز خواهد شد.

او با بیان اینکه اگر به دنبال جامعه ای پویا و با نشاط هستیم باید به جوانان توجه کنیم، گفت: جوانان پرچمدار رشد و شکوفایی در کشور هستند و در بیانات مقام معظم رهبری جوانان مخاطب اصلی گام دوم انقلاب بوده و وظیفه سنگینی بر دوش آنان است.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تاکید ایشان به امید واقع‌بینانه به آینده و نقش بی‌بدیل جوانان، افزود: در چهلمین سال انقلاب و در گام دوم نقش جوانان در توسعه و تعالی کشور مورد توجه قرار گرفته و رهبری در هفت سرفصل این نقش و اهمیت آن را بیان نمودند.

حردانی با اشاره به بیانات اخیر رهبری و تاکید ایشان مبنی بر اینکه نا امید کردن جوانان منکر محسوب می شود، بیان کرد: هیچ کس حق مایوس کردن جوانان را ندارد، از طرفی جوانان باید افتخار به گذشته و امید به آینده را سرلوحه خود قرار داده و از نا امیدی پرهیز کنند، چرا که جوانان با دارا بودن روحیه استقامت و تلاش، تاثیر بسزایی در حل مشکلات اجتماعی و توسعه کشور دارند.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه برای توسعه و پیشرفت کشور باید جوانان را یاری کرد تا نقش پررنگ‌تری ایفا کنند، تصریح کرد: جوانان موتور محرکه جامعه هستند و برای توسعه و پیشرفت جامعه ضرورت دارد که با جوانان مشورت شود و آنان را در انجام کارها مشارکت دهیم.

او گفت: وزیر ورزش و جوانان با توجه به فرموده های رهبری در خصوص جوانان کادر مدیریتی این وزارتخانه را از جوانان پر تلاش و توانمند انتخاب کرده و توجه ویژه‌ای به قشر جوان دارد.

حردانی تصریح کرد: اساسی ترین نیاز جامعه امروز ایجاد روحیه امید و خودباوری در جوانان بوده و با زنده نگه داشتن امید در جوانان قدرت کشور تضمین خواهد شد.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در پایان بیان کرد: نقش جوانان در توسعه کشور اثبات شده است و مسوولین باید با ایجاد فرصت و  امید بخشی به جوانان مسیر ترقی را هموار کنند.


برچسب‌ها:
آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار