مسایل جوانان مختص یک اداره و سازمان خاصی نیست/ارتقای شاخص های نشاط اجتماعی در جوانان توسعه پایدار را به دنبال دارد/انعقاد تفاهمنامه های نشاط اجتماعی و جوانان با دستگاه های مختلف

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۵۲ ق٫ظ
مسایل جوانان مختص یک اداره و سازمان خاصی نیست/ارتقای شاخص های نشاط اجتماعی در جوانان توسعه پایدار را به دنبال دارد/انعقاد تفاهمنامه های نشاط اجتماعی و جوانان با دستگاه های مختلف معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به بیانات موکد رهبری در خصوص امید بخشی به جوانان، گفت: به منظور بالا بردن روحیه نشاط و امید در جوانان برنامه های مختلفی را در طول سال اجرا کرده و در دست اقدام دارد و در این راستا نیز چند تفاهمنامه همکاری با ادارات و سازمان های مختلف در حال انعقاد است.

سهام حردانی در گفت و گو با خبرنگار، با اشاره به ضرورت ایجاد نشاط اجتماعی در جوانان، اظهار کرد: وجود شادی و نشاط اجتماعی در هر جامعه لازم و ضروری بوده و نشان دهنده یک جامعه سالم و پویا است.

او گفت: در جامعه ای که به نشاط اجتماعی شهروندان خصوصا جوانان توجه نشود شاهد بروز مشکلاتی از قبیل افسردگی، عدم خود باوری و اعتماد به نفس و اعتیاد هستیم.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان افزود: بالا بردن نشاط اجتماعی موجب شکوفایی و توسعه شده و در رشد و تعالی فرهنگی، اجتماعی و سیاسی تاثیر بسزایی دارد.

حردانی با اشاره به دغدغه، تلاش ها و همراهی مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در این خصوص بیان کرد: اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با توجه به این مهم در خصوص بالا بردن نشاط در میان جوانان برنامه های متنوعی تدوین و اجرا نموده است و استمرار آن نیازمند حضور و حمایت دیگر بخش ها است.

او با بیان اینکه فرموده های رهبری در خصوص توجه به جوانان و بالا بردن امید و نشاط در این قشر کثیر جامعه چراغ راه ما است، افزود: با توجه به نیاز جوانان به نشاط، سرگرمی و امید به آینده، در حال تدوین تفاهم نامه ای در این راستا با هلال احمر خوزستان هستیم.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: توجه به اقشار آسیب پذیرتر جامعه و رفع نیاز آنان در اولویت بوده و در همین راستا و با هدف بالا بردن نشاط اجتماعی تفاهم نامه هایی تدوین شده که به زودی میان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی منعقد می شود.

حردانی با اشاره به اینکه حضور شهردار جوان بر مسند شهرداری اهواز فرصت مغتنمی است، بیان کرد: با رایزنی های صورت گرفته در خصوص جوانان و گسترش نشاط اجتماعی به دنبال عقد تفاهم نامه هایی با مجموعه شهرداری هستیم، و معتقدیم با همکاری شهرداری می توان گام های بلندی در افزایش نشاط اجتماعی در جامعه برداشته شود که در این راستا در حال جمع بندی هستم و به زودی ضمن عقد تفاهمنامه فوق الذکر، وارد مراحل اجرایی می شود.

معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان در پایان با بیان اینکه موضوع جوانان مختص یک اداره و سازمان خاصی نیست و همه در این بخش باید همراهی و همکاری کنند، تصریح کرد: تلاش ما در اداره کل ورزش و جوانان خوزستان توجه ویژه به جوانان و رفع دغدغه های آنان بوده و در همین راستا آمادگی همکاری با دیگر ارگان ها را داریم.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار