شهردار اهواز خبر داد: سامانه ” تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق” راه اندازی شد

تاریخ انتشار: شنبه 27 جولای 2019 | 14:28 ب.ظ
شهردار اهواز خبر داد: سامانه ” تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق” راه اندازی شد به دستور شهردار اهواز و به منظور رفع ناهنجاری ها و نازیبایی های موجود در شهر که نیاز به هزینه و بودجه خاصی ندارد، برای اولین بار سامانه ” تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق” راه اندازی شد. به گزارش سایت شهرداری، موسی شاعری شهردار اهواز در این رابطه گفت: سامانه تصاویر وضعیت خدمات شهری […]

به دستور شهردار اهواز و به منظور رفع ناهنجاری ها و نازیبایی های موجود در شهر که نیاز به هزینه و بودجه خاصی ندارد، برای اولین بار سامانه ” تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق” راه اندازی شد.

به گزارش سایت شهرداری، موسی شاعری شهردار اهواز در این رابطه گفت: سامانه تصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق برای اولین بار با هدف بررسی و رفع معضلات شهر بر روی پایگاه اطلاع رسانی شهرداری اهواز به نشانی ahvaz.ir قرار گرفت.

وی افزود: با راه اندازی این سامانه معاونین خدمات شهری مناطق موظفند ضمن بررسی وضعیت ناهنجاری منطقه خود نسبت به رفع آن در اسرع وقت اقدام کنند.

شهردار اهواز ضمن تشریح نحوه عملکرد این سامانه  توضیح داد: تعداد  1269   تصویر از ناهنجاری های سطح شهر از مناطق هشتگانه بر روی این سامانه بارگذاری شده که عمدتا معضلاتی است که بدون نیاز به هزینه کرد خاص برطرف خواهند شد لذا هرمنطقه موظف است پس از رفع مشکل تصویر اصلاح شده آن معضل را روی سامانه ارسال نماید.

شاعری در پایان تاکید کرد: این کار باید ظرف مدت یکماه انجام شده و کلیه تصاویر با تصاویر اصلاح و رفع آن مشکل  جایگزین شود  و با مسئولینی که نسبت به انجام کار و رفع ناهنجاری های سطح شهر کوتاهی کنند، برخورد خواهد شد.

گفتنی است این سامانه هم اکنون بر روی سایت شهرداری اهواز به نشانی Ahvaz.ir و با عنوانتصاویر وضعیت خدمات شهری در مناطق قابل رویت می باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار