سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان

معرفی دستگاه های غیرفعال در ستاد تسهیل خوزستان به دادستانی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۶ ق٫ظ
معرفی دستگاه های غیرفعال در ستاد تسهیل خوزستان به دادستانی معرفی دستگاه های غیرفعال در ستاد تسهیل خوزستان به دادستانی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان درادامه این نشست بیان کرد: دستگاه های اجرایی که مصوبات ستاد تسهیل ورفع موانع تولید خوزستان را اجرا نمی کنند و عملکرد ضعیفی دارند به دادستانی معرفی می شوند تا برخورد قانونی لازم با آن ها صورت گیرد، […]

معرفی دستگاه های غیرفعال در ستاد تسهیل خوزستان به دادستانی

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان درادامه این نشست بیان کرد: دستگاه های اجرایی که مصوبات ستاد تسهیل ورفع موانع تولید خوزستان را اجرا نمی کنند و عملکرد ضعیفی دارند به دادستانی معرفی می شوند تا برخورد قانونی لازم با آن ها صورت گیرد، معاونت اقتصادی استانداری خوزستان طبق توافقی که با دادستانی انجام داده با مدیران غیرفعال در این ستاد برخورد می کند.
سید نوراله حسن زاده گفت: برای برطرف کردن اختلافات بین دستگاه ها و کمک به بخش تولید استان با دستگاه هایی که عملکرد ضعیفی در این ستاد دارند برخورد جدی می شود.
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در ادامه این نشست بیان کرد: ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان در کشور جزو سه استان موفق و برتر کشور معرفی شده است.
امید بن عباس گفت: برای کمک هر چه بیشتر به بخش تولید تمام مدیران دستگاه ها در استان باید حضور موثر در ستاد تسهیل استان داشته باشد .
مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان اظهار داشت: رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به عنوان دبیر این ستاد نام مدیران دستگاه های اجرایی که عملکرد ضعیف دارند را به استانداری خوزستان معرفی کند .
در این نشست مشکلات چند واحد تولیدی در استان مورد بررسی قرار گرفت.

شهرک صنعتی شماره پنج اهواز با وسعت ۵۲۴ هکتار در کیلومتر ۸ محور اهواز – بندر ماهشهر قرار دارد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار