تلاش هاي شبانه روزي شهردار جوان نشان مي دهد، چهره شهر اهواز تا عيد نوروز امسال تغيير خواهد كرد/دستور شهردار اهواز به مديران : رضايتمندي شهروندان خط قرمز است

تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 آگوست 2019 | 00:30 ق.ظ
تلاش هاي شبانه روزي شهردار جوان نشان مي دهد، چهره شهر اهواز تا عيد نوروز امسال تغيير خواهد كرد/دستور شهردار اهواز به مديران : رضايتمندي شهروندان خط قرمز است تلاش هاي شبانه روزي شهردار جوان نشان مي دهد/ چهره شهر اهواز تا عيد نوروز امسال تغيير خواهد كرد دستور شهردار اهواز به مديران : رضايتمندي شهروندان خط قرمز است پس از انتخاب موسي شاعري جوان اما با تجربه به عنوان شهردار اهواز، هر روز اخبار اميدوار كننده اي به مردم مخابره مي شود، اخباري […]
تلاش هاي شبانه روزي شهردار جوان نشان مي دهد/
چهره شهر اهواز تا عيد نوروز امسال تغيير خواهد كرد
دستور شهردار اهواز به مديران : رضايتمندي شهروندان خط قرمز است

پس از انتخاب موسي شاعري جوان اما با تجربه به عنوان شهردار اهواز، هر روز اخبار اميدوار كننده اي به مردم مخابره مي شود، اخباري كه باعث حس تعلق خاطر هر چه بيشتر شهروندان به شهر خواهد شد.
موسي شاعري در بدو حضورش، رضايتمندي شهروندان را خط قرمز مجموعه شهرداري اهواز عنوان كرد و همين موضوع سبب شد تمامي مديران مجموعه شهرداري براي كسب رضايتمندي شهروندان نجيب و شريف اهوازي شب و روز نشناسند.
شهردار جوان اهواز پس از حضورش در شهرداري با تغيير برخي مديران و انتصاب مديران جوان، با انگيزه و انقلابي، تكاني به مجموعه فرسوده و بي انگيزه شهرداري داده است.
موسي شاعري از اولين ساعات حضور خود در مجموعه شهرداري با جديت بحث تحول و تغيير چهره شهر را دنبال مي كند.
ايشان از همان ابتدا با دستور اكيد به مديران زير مجموعه اش، رضايتمندي شهروندان را خط قرمز عنوان كرده و از مديران منصوب شده اش خواست تا براي تغيير و تحول در چهره شهر اهواز شبانه روزي تلاش كنند.
مديران با انگيزه اي كه توسط شاعري انتخاب شدند توانستند در مدت كوتاهي بازارچه هايي كه گاها بيش از ١٠ سال رنگ نظافت را به خود نديده بودند را شستشو كرده و رضايتمندي حداقلي را براي اهالي آن مناطق به ارمغان بياورند.
مناطق و سازمان هايي كه تا قبل از آمدن شاعري، انواع و اقسام مشكلات را براي شانه خالي كردن از حداقل و كم ترين وظايفشان بهانه مي كردند با تغيير مديريت و آمدن افرادي تازه نفس و با انگيزه، تا حدودي باعث رضايتمندي شدند.
تعويض يكي از نمادهاي اهواز (ميدان نخل) پس از سال ها بي توجهي، توانست تا حدودي دل شهروندان را شاد و علاقمندان به اين ديار را به آينده اين شهر اميدوار كند.
احياي فضاي سبز پارك ها و بلوارها، پرداختن حقوق مديران بعد از واريز حقوق كارگران، پهن كردن فرش قرمز واقعي براي سرمايه گذران، آوردن قرارگاه خاتم الانبياء براي انجام پروژه هاي عمراني بزرگ در اهواز، ساماندهي دستفروشان در منطقه مركز شهر، گرفتن حق قانوني مردم و شهرداري از مجموعه هاي گردن كلفتي همچون نفت (اين شركت ها تا ديروز براي شهرداري اهواز تره هم خورد نمي كردند)، اضافه كردن بيش از ٣٥ اتوبوس به ناوگان حمل و نقل شهري در كمتر از ١٠ روز (اتوبوس هايي كه ماه ها در تعميرگاه خاك ميخوردند و بي پولي را بهانه ميكردند) و … اين اقدامات پس از آمدن شاعري و در كمتر از ٣ ماه اتفاق افتاده است.
در چند روز اخير نيز اخباري اميدوار كننده اي از اجراي پروژه هاي بزرگ از جمله دوطبقه كردن برخي اتوبان ها، احداث زير گذرهاي متعدد، توسعه پل هاي روي رودخانه كارون(همانند پل شهيد دقايقي)، اجراي پروژه پارك شهربازي به وسعت ٢٠ هكتار (با مشاركت سرمايه گذار)، احداث باغ بزرگ پرندگان و گلها در پارك ربيع آن هم با مشاركت بخش خصوصي، به گوش مي رسد و از همه مهمتر اينكه طبق گفته مسئولين شهرداري برخي از اين پروژه ها تا قبل از عيد نوروز امسال به بهره برداري خواهند رسيد، اين ها پروژه هايي هستند كه شاعري در كمتر از سه ماه با توكل بر خداوند متعال، تلاش شبانه روزي و اعتقاد به فعل ما مي توانيم موفق به انجامشان شد.
رفت و آمد سرمايه گذاران بزرگ و سرشناس در اهواز نويد بخش اتفاقات خوب براي توسعه شهر اهواز را نشان مي دهد، لذا شهروندان فهيم اهوازي مطمئن باشند با اين رويه قطعا نوروز امسال چهره شهر اهواز نسبت به چندين سال گذشته متحول و تغيير خواهد كرد.

حسن احمدي


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار