فرماندار کارون

شهردار کوت عبدالله توانایی اداره شهر را ندارد/ ریشه کنی مدارس کانکسی در کارون

تاریخ انتشار: شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۱:۴۱ ق٫ظ
شهردار کوت عبدالله توانایی اداره شهر را ندارد/ ریشه کنی مدارس کانکسی در کارون معصومه خنفری فرمان کارون در سومین شامگاه نمایشگاه هفته دولت از جمع آوری کامل مدارس کانکسی در کارون خبر داد و گفت: اکثر روستاها دارای کلاس های درس شده اند، ضمن اینکه در پروژه مهر رتبه اول را در سال ۹۶ و ۹۷ کسب کرده ایم. خنفری با اشاره به اینکه عملیات اجرایی سالن ورزشی […]

معصومه خنفری فرمان کارون در سومین شامگاه نمایشگاه هفته دولت از جمع آوری کامل مدارس کانکسی در کارون خبر داد و گفت: اکثر روستاها دارای کلاس های درس شده اند، ضمن اینکه در پروژه مهر رتبه اول را در سال ۹۶ و ۹۷ کسب کرده ایم.
خنفری با اشاره به اینکه عملیات اجرایی سالن ورزشی قلعه چنان و کوت امیر شروع شده است اظهار کرد: اکثر معابر مناطق روستایی بهسازی شده و نهضت آسفالت را انداختیم و خیلی از روستاها نیز شبکه فاضلاب دارند.
وی افزود: کل مناطق روستایی شهری به شبکه آب بهره مند شده اند.
فرماندار کارون با اشاره به اینکه نسبت به شهره عبدالله گله مندیم اذعان داشت: سیستم شهرداری کوت عبدالله توانایی اداره آن را ندارد و روستاهای ما از شهر کوت عبدالله بهتر عمل کردند.
خنفری از ۴۶ پروژه در دست اجرا خبر داد که ۳۳ تای آن افتتاح شده و بخش عظیمی از آن توسط بخش خصوصی انجام شده است و اشاره کرد: دانشگاه فنی مهندسی غیرانتفاعی نیز راه اندازی شده است.
وی تصریح کرد: بازارچه شیلات طبق نیاز پرورش ماهی آزادگان نیز قرار است اجرایی شود و بازارچه قدیمی کوت عبدالله به خاطر مسائل آلودگی به بیرون از شهر و نزدیک به پرورش ماهی آزادگان برده می شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار