برگزاری نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی آبادان

تاریخ انتشار: دوشنبه 2 سپتامبر 2019 | 23:50 ب.ظ
برگزاری نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی آبادان نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی آبادان صبح امروز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛این نشست به ریاست معاون سرمایه گذاری این سازمان و با حضور فرماندار ویژه شهرستان آبادان و دیگر اعضای کمیسیون صبح امروز در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزارشد. سید علی موسوی […]

نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی آبادان صبح امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد اروند؛این نشست به ریاست معاون سرمایه گذاری این سازمان و با حضور فرماندار ویژه شهرستان آبادان و دیگر اعضای کمیسیون صبح امروز در محل سازمان منطقه آزاد اروند برگزارشد.

سید علی موسوی ضمن قدردانی از تمامی ارگان های دخیل در تنظیم بازار شهرستان های آبادان و خرمشهر گفت: امیدواریم با نظارت بیشتر در ایام محرم و صفر مشکلی در بازارهای منطقه بوجود نیاید؛ همان گونه که در حال حاضر کمبودی وجود ندارد و همه اقلام مورد نیاز تامین شده است .

وی همدلی و هم فکری بیشتر را مهم ترین اصل برای آرامش در برگزاری انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف و اتحادیه های آبادان در سال جاری دانست و افزود: امیدواریم این انتخابات در شرایط مطلوب انجام و اعضای جدید اتاق اصناف این شهرستان مشخص شوند.

پیگیری مصوبات جلسات قبل و تصویب نرخنامه جدید برخی اتحادیه ها از دیگر مسائل مورد بررسی نشست کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی آبادان بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار