شاعری با عملکردش ، شورای پنجم اهواز را نه تنها در استان بلکه در کشور سربلند نمود/عملکرد سه ماهه شهردار جوان قابل ستودنیست/انتخاب شورای پنجم اهواز ، سبب رضایت عمومی در جامعه گردید

تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ | ۰۲:۴۱ ق٫ظ
شاعری با عملکردش ، شورای پنجم اهواز را نه تنها در استان بلکه در کشور سربلند نمود/عملکرد سه ماهه شهردار جوان قابل ستودنیست/انتخاب شورای پنجم اهواز ، سبب رضایت عمومی در جامعه گردید شاعری با عملکردش ، شورای پنجم اهواز را نه تنها در استان بلکه در کشور سربلند نمود/عملکرد سه ماهه شهردار جوان قابل ستودنیست/انتخاب شورای پنجم اهواز ، سبب رضایت عمومی در جامعه گردید شاعری شهرداری است که از همان روزهای اول حضورش نشان داد که فعل توانستن را به خوبی صرف می کند. حضور شبانه […]

شاعری با عملکردش ، شورای پنجم اهواز را نه تنها در استان بلکه در کشور سربلند نمود/عملکرد سه ماهه شهردار جوان قابل ستودنیست/انتخاب شورای پنجم اهواز ، سبب رضایت عمومی در جامعه گردید

شاعری شهرداری است که از همان روزهای اول حضورش نشان داد که فعل توانستن را به خوبی صرف می کند. حضور شبانه روزی در صحنه، خلاقیت در حوزه های مختلف عمرانی و فرهنگی، صراحت در تغییرات و مبارزه و ناسازگاری با مدیران فرسوده از جمله خواص منحصر به فرد شاعری است که می تواند از آن سود برد.
شاعری در حوزه عمرانی درخشید با تکمیل پل شهید کجباف و سپس آسفالت کل مناطق اهواز که برای یک دهه اهواز و هر کسی که پس از وی شهردار اهواز می شود را بی نیاز از آسفالت می کند، اما این پایان کار نبود، او در حوزه فرهنگی با برگزاری برنامه بین الحرمین که یکی از اعضای شورا برایش مشکلات زیادی هم آفرید، توانست توان خود را به رخ همه بکشد.به طوری که این کار فرهنگی بازتابی غیر قابل تصور در سرتاسر کشور داشت.
ما تا کنون با هر شهرداری روبرو بودیم بیشتر سعی داشت روی کارهای عمرانی و رفت و روب و حقوق کارکنان تمرکز کند، اما شاعری با جریان بین الحرمین توان خود را نه تنها به رخ شهرداران پیش از خود بلکه برای نمونه مورد استفاده منتقدین شهردار مشهد نیز قرار گرفت.
پدیده جدید بین الحرمین که در زمان شاعری به اوج رسید می تواند نام اهواز را در زبان شهرداران شهرها و نیز مسئولین کشور بیندازد و سال دیگر شاهد خواهیم بود که چه اندازه مهمانان غیر بومی خواهیم داشت. دیگر اینکه جوانان نیز در این میانه همراهی بیدریغ کردند و به نوعی می شود گفت کار بین الحرمین آوردن جوانان به صحنه دینی بود.
اما در حوزه پسماند هم شاعری بیکار ننشست و با تعجیل در قراداد جمع آوری و تفکیک پسماندهای خانگی با همت سازمان پسماند، بزودی مردم اهواز از مشکل پاره گی نایلون های پسماند توسط زباله گردها خلاص می شوند. همچنین مسئله عقیم سازی سگ های بلاصاحب که در همه دوره ها به مشکلی عظیم تبدیل شده بود، با حداکثر توان در حال عقیم سازی می باشند.
در حوز فضای سبز نیز طرح هایی از قبیل استفاده از درختچه های میوه دار و گل های مختلف امید می رود بافت کنونی فضای سبز تغییر کلی کند.
شاعری شهر اهواز را در مدت حضورش به محیط امن برای سرمایه گذاران تبدیل کرد و چند تفاهمنامه با شرکت های سرمایه گذار در این مدت امضاء نمود.
مسایلی که بر شمردیم اندکی از کارهایی است که در سه ماهه گذشته و انتصاب شاعری انجام شد، در ضمن در حوزه پرداخت حقوق های عقب مانده سعی بسیار شده و به کمترین مقدار رسیده است. همچنین شاعری مانع از کم نموندن حقوق کارگران و پرسنل شده است که در زمان گذشته تغییراتی صورت گرفته بود که مورد دلخوری پرسنل قرار گرفته بود.
شاعری توانست با توانایی خود سه قرارداد بزرگ با قرارگاه خاتم النبیاء امضا کند که در نوع خود بی نظیر بود و سه پروژه بزرگ با سه شیفت کاری در اهواز توسط این قرارگاه انجام می پذیرد.

اکنون شاعری و شورای پنجم در کنار هم و به یاری هم دست به کارهایی زده اند که باعث آبرومندی شهر اهواز می گردد، شورای پنجم امروزه دارای توانمندی بسیار زیادی نسبت به قبل شده است، می تواند اراده و رویاهای خود را در عزم جدی شهردار ببیند.‌
کافی است همیاری و همراهی کنند، هرکاری صورت می گیرد.
امروز عامه مردم این انتخاب شورای پنجم را می ستایند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار