شهرداراهواز: سامانه شفاف سازی به زودی در شهرداری اهواز راه اندازی می شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۰۸ ب٫ظ
شهرداراهواز: سامانه شفاف سازی به زودی در شهرداری اهواز راه اندازی می شود موسی شاعری ظهر روزسه شنبه در صحن علنی شورای شهر اهواز  با اشاره به تذکر و طرح سوال در خصوص برخی از مواردی که در حوزه پسماند از طرف شورای شهر به شهرداری داده شد اظهار کرد: از تذکر که ۲۳مرداد تا ۱۶شهریور که جلسه طرح سوال برگزار شد، زمان بسیار کوتاهی بود. وی افزود: […]

موسی شاعری ظهر روزسه شنبه در صحن علنی شورای شهر اهواز  با اشاره به تذکر و طرح سوال در خصوص برخی از مواردی که در حوزه پسماند از طرف شورای شهر به شهرداری داده شد اظهار کرد: از تذکر که ۲۳مرداد تا ۱۶شهریور که جلسه طرح سوال برگزار شد، زمان بسیار کوتاهی بود.

وی افزود: تذکر در خصوص عدم ثبات مدیریتی، ساماندهی وانت بارها و دستفروشان، مدیریت پسماند و همچنین ساماندهی سگ های بدون صاحب در شهر اهواز بود.

شهردار اهواز تصریح کرد: برخی از موارد نیاز به زمان و برنامه ریزی دقیق دارد چرا که در غیر این صورت با مشکلات امنیتی روبرو خواهیم شد.

شاعری  از راه اندازی سامانه شفافیت سازی در شهرداری اهواز خبرداد و بیان کرد: سامانه شفاف سازی معاملات شهرداری آماده شده و به زودی راه اندازی می شود و تمامی قرارداد ها در آنجا ثبت خواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار