شهردار اهواز گفت: بهسازی و اصلاح هندسی ورودی های اهواز از اولویت های شهرداری اهواز می باشد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ | ۰۰:۴۳ ق٫ظ
شهردار اهواز گفت: بهسازی و اصلاح هندسی ورودی های اهواز از اولویت های شهرداری اهواز می باشد شهردار اهواز گفت: بهسازی و اصلاح هندسی ورودی های اهواز از اولویت های شهرداری اهواز می باشد به گزارش سایت شهرداری اهواز،موسی شاعری شهردار اهواز  به عملیات اجرایی بهسازی و اصلاح هندسی ورودی های اهواز در محورهای اندیمشک، ملاشیه و عین دو اشاره کرد و افزود:سازمان های شهرداری اهواز را مکلف ساخته ایم عملیات بهسازی […]

شهردار اهواز گفت: بهسازی و اصلاح هندسی ورودی های اهواز از اولویت های شهرداری اهواز می باشد

به گزارش سایت شهرداری اهواز،موسی شاعری شهردار اهواز  به عملیات اجرایی بهسازی و اصلاح هندسی ورودی های اهواز در محورهای اندیمشک، ملاشیه و عین دو اشاره کرد و افزود:سازمان های شهرداری اهواز را مکلف ساخته ایم عملیات بهسازی را با تکیه بر توانمندی های ذاتی خود به سرانجام برسانند.
شاعری گفت: سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز در این راستا بهسازی و اصلاح هندسی ورودی اهواز -عین دو را بر عهده دارد که تاکنون ۸۰ در صد این پروژه را به اتمام رسانیده است.
شهردار اهواز در ادامه گفت:بهسازی آیلند  ، تکمیل جدول کاری، اصلاح  زیر اساس و اساس باند کندرو تا کنون در این پروژه نهایی شده است و اکنون آماده آسفالت می باشد.
وی گفت: در گذشته متاسفانه با رها سازی ضایعات ساختمانی در طول مسیر چهره ورودی شهر اهواز نامتناسب و آزار دهنده بوده که با تکمیل و احداث این پروژه  ورودی شهر سامان یافته و شاهد چشم انداز زیبا  در طول این مسیر خواهیم بود.
موسی شاعری  با اشاره به اهتمام  ویژه شهرداری  اهواز به  مناطق محروم  بیان کرد: منطقه محروم عین دو اهواز  متاسفانه ازنظر امکانات رفاهی  در گذشته  کمتر مورد توجه قرار گرفته است که اکنون  مورد توجه مسئولین و مدیران  شهرداری اهواز می باشد و در آینده نزدیک  مردم  ولایت مدار این منطقه شاهد بر خورداری از امکانات  با کیفیت شهری خواهند بود.
شهردار اهواز بیان کرد: از ابتدای تصدی مدیریت شهرداری اهواز، راهبرد اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی در هزینه ها را مدنظر داشته ام  و بر این اساس سازمان های شهرداری را مامور انجام پروژه های شهری کرده ام.
بالاترین مقام اجرایی شهرداری اهواز بیان کرد: سازمان خدمات موتوری شهرداری اهواز از جمله سازمان هایی است که در این راستا توانمند و سریع  عمل می کند و سایر سازمان ها باید به مانند آن عمل نمایند.
موسی شاعری افزود : هزینه های انجام پروژه ها توسط  کارکنان سازمان های شهرداری اهواز بسیار کمتر از هزینه های پیمانکاران است  و این الگو می تواند منشاء توسعه و انجام پروژه های بیشتر در آینده شود.
شهردار اهواز گفت: می توانستم  مانند برخی از شهرداران گذشته با اعطای پروژه های کلان به  پیمانکاران به صورت نمادین عمل کنم اما با در نظر گرفتن هزینه های بسیار بالا و کمر شکن  بر مردم  این اقدام منصفانه نبود و موجب ناتوانی و از بین رفتن سرمایه های شهرداری اهواز می شد که از جیب مردم پرداخت می شود.

شاعری در پایان از تلاش و کوشش تمامی کارکنان شهرداری تشکر کرد و گفت: به زودی شاهد به ثمر نشستن این تلاش ها خواهیم بود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار