مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان

سند فعلی توسعه شیلات کمکی به خوزستان نمی کند

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۸ | ۰۹:۲۱ ق٫ظ
سند فعلی توسعه شیلات کمکی به خوزستان نمی کند بن عباس: سند فعلی توسعه شیلات کمکی به خوزستان نمی کند مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در این نشست پیش نویس فعلی سند توسعه شیلات استان را یک برنامه غیر واقعی خواند و از آن به عنوان سندی فاقد شفافیت لازم نام برد. امید بن عباس در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان […]

بن عباس: سند فعلی توسعه شیلات کمکی به خوزستان نمی کند

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان در این نشست پیش نویس فعلی سند توسعه شیلات استان را یک برنامه غیر واقعی خواند و از آن به عنوان سندی فاقد شفافیت لازم نام برد.
امید بن عباس در کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان که در سالن شهید رجایی استانداری خوزستان برگزار شده بود، با تاکید بر عدم شفافیت سند توسعه شیلات استان، افزود: به نظر میرسد تدوین این سند نوعی کار کتابخانه ای و بدور از کار میدانی است در صورتی که باید چشم انداز روشن و واقعی را برای استان تبیین کند.
بن عباس با تاکید بر اینکه پیش نویس تهیه شده نتوانسته انتظارات مجموعه مدیریتی استان در حوزه اقتصادی را برآورده کند، گفت: بنابر این نیاز است تا این سند مجددا از سوی مشاور پروژه مورد بازنگری و اصلاح قرار بگیرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار