شاعری شهرداراهواز:تحولات اساسی تا پایان امسال در کوی مهدیس مشاهده می شود

تاریخ انتشار: جمعه 29 نوامبر 2019 | 15:02 ب.ظ
شاعری شهرداراهواز:تحولات اساسی تا پایان امسال در کوی مهدیس مشاهده می شود مسایل و مشکلات کوی مهدیس اهواز ، شامگاه یکشنبه در نشستی در سرسرای شهید رجایی استانداری خوزستان با حضور استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی بررسی شد. شاعری شهرداراهواز در حاشیه نشست بررسی مسایل و مشکلات کوی مهدیس اهواز در جمع خبرنگاران بیان کرد: از سال های گذشته پروژه های زیادی در کوی […]

مسایل و مشکلات کوی مهدیس اهواز ، شامگاه یکشنبه در نشستی در سرسرای شهید رجایی استانداری خوزستان با حضور استاندار و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی بررسی شد.

شاعری شهرداراهواز در حاشیه نشست بررسی مسایل و مشکلات کوی مهدیس اهواز در جمع خبرنگاران بیان کرد: از سال های گذشته پروژه های زیادی در کوی مهدیس اجرایی شده و بخشی نیز در حال تکمیل است و انتظار می رود با جدیت مدیریت استان روز به روز شاهد پیشرفت این منطقه باشیم.

موسی شاعری افزود: شهرداری نیز نسبت به خدمت رسانی در این منطقه تعهداتی داشت که سعی داریم در کوتاه ترین زمان آنها را عملی کنیم.

وی ادامه داد: بخش از پروژه ها وارد مناقصه شده و بخشی دیگر نیز به زودی وارد مناقصه می شود و با مشخص شدن پیمانکار عملیات اجرایی این پروژه ها آغاز و امید است تا پایان سال تحولات اساسی را در این منطقه شاهد باشیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار