امضای ۳ قرارداد و یک تفاهمنامه همکاری در حوزه مطالعات میادین نفتی و حمایت از سازندگان داخلی

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸ | ۱۰:۱۳ ق٫ظ
امضای ۳ قرارداد و یک تفاهمنامه همکاری در حوزه مطالعات میادین نفتی و حمایت از سازندگان داخلی در دومین روز نمایشگاه نفت و حفاری خوزستان امضای ۳ قرارداد و یک تفاهمنامه همکاری در حوزه مطالعات میادین نفتی و حمایت از سازندگان داخلی ۳ قرارداد و یک تفاهمنامه همکاری در حوزه مطالعات جامع میادین و ساخت داخل و حمایت از سازندگان داخلی روز شنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۸ در دومین روز نمایشگاه نفت و […]

در دومین روز نمایشگاه نفت و حفاری خوزستان
امضای ۳ قرارداد و یک تفاهمنامه همکاری در حوزه مطالعات میادین نفتی و حمایت از سازندگان داخلی

۳ قرارداد و یک تفاهمنامه همکاری در حوزه مطالعات جامع میادین و ساخت داخل و حمایت از سازندگان داخلی روز شنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۸ در دومین روز نمایشگاه نفت و حفاری خوزستان به امضاء رسید.
به گزارش روابط عمومی، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب ۳ قرارداد مطالعات جامع میادین مارون، پازنان و رگ سفید را با شرکت های مشاور داخلی امضاء کرد.
همچنین تفاهم نامه همکاری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در زمینه توسعه نظام مبادلات پیمانکاری فرعی ایران امضاء شد.

یازدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان و هفدهمین نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت حفاری روز جمعه (۲۲ آذرماه) در محل دائمی نمایشگاه های استان خوزستان در اهواز آغاز بکار کرد  و تا ۲۵ آذرماه دایر است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار