ادامه خدمات رسانی مناطق نفت خیز جنوب برای رفع آبگرفتگی معابر

تاریخ انتشار: شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸ | ۰۸:۲۳ ق٫ظ
ادامه خدمات رسانی مناطق نفت خیز جنوب برای رفع آبگرفتگی معابر در پی بارندگی روز دوشنبه ۲۵آذرماه ۱۳۹۸ در خوزستان، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از ساعات اولیه شروع بارش، خدمات گسترده ای به دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات ناشی از آبگرفتگی معابر درون شهری ارائه داده است. به گزارش روابط عمومی، این خدمات به دستور ستاد مدیریت بحران شرکت ملی مناطق نفت خیز […]

در پی بارندگی روز دوشنبه ۲۵آذرماه ۱۳۹۸ در خوزستان، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از ساعات اولیه شروع بارش، خدمات گسترده ای به دستگاه های اجرایی برای حل مشکلات ناشی از آبگرفتگی معابر درون شهری ارائه داده است.

به گزارش روابط عمومی، این خدمات به دستور ستاد مدیریت بحران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با هماهنگی ستاد بحران استانداری خوزستان ارائه شده و گروه های عملیاتی این شرکت تا عادی شدن شرایط در کنار سایر دستگاه های اجرایی آماده خدمت هستند.

بر این اساس تاکنون (جمعه ۲۹ آذرماه ۱۳۹۸) یک عدد پمپ ۶ اینچ و  دو دستگاه سپتیک و اکیپ کامل جوشکار در اختیار شهرداری منطقه ۴ اهواز و یک دستگاه تانکر سپتیک بزرگ در اختیار شهرداری منطقه۶ اهواز قرار گرفت.

همچنین سه دستگاه تانکر سپتیک و سه عدد پمپ بزرگ به شهرداری کوت عبدالله اختصاص یافت و سه دستگاه تانکر سپتیک به منطقه یک شهرداری اهواز و ۴دستگاه تانکر سپتیک به منطقه سه شهرداری اهواز تخصیص داده شده و یک گروه به همراه تجهیزات در منطقه٨ شهرداری اهواز مستقر است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار