همدلی ، تعامل و همفکری در راستای خدمت به مردم/ اولویت کاری رضایتمندی مردم است

تاریخ انتشار: جمعه ۶ دی ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۰ ق٫ظ
همدلی ، تعامل و همفکری در راستای خدمت به مردم/ اولویت کاری رضایتمندی مردم است همدلی ، تعامل و همفکری در راستای خدمت به مردم/ اولویت کاری رضایتمندی مردم است به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول ظهر ۴ دی ماه ۹۸ در سالن جلسات فرمانداری دزفول، شهردار دزفول به همراه معاونین، مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری با سرپرست فرمانداری ویژه دزفول دیدار کردند. امیدبن عباس ضمن خیرمقدم […]

همدلی ، تعامل و همفکری در راستای خدمت به مردم/ اولویت کاری رضایتمندی مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول ظهر ۴ دی ماه ۹۸ در سالن جلسات فرمانداری دزفول، شهردار دزفول به همراه معاونین، مدیران مناطق و سازمان های تابعه شهرداری با سرپرست فرمانداری ویژه دزفول دیدار کردند.

امیدبن عباس ضمن خیرمقدم به شهردار و مدیران شهرداری دزفول گفت :با تشکیل جلسات به صورت تخصصی و ارائه برنامه مدون می توانیم شتاب بیشتری در جهت خدمت رسانی به مردم داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با توجه به ظرفیت های شهرستان و عملکرد شهرداری دزفول در حوزه های مختلف اعلام آمادگی خود را به منظورارتقای سطح خدمت رسانی به شهروندان اعلام کرد.

وی در ادامه افزود :با توجه و استفاده از خدمات الکترونیک و هوشمندسازی و…می توانیم شاهدتسهیل در امورباشیم و این نوع خدمات ارائه شده رضایتمندی مردم را به دنبال خواهدداشت و رضایتمندی مردم باید اولویت کاری ما باشد.

بن عباس در پایان جلسه گفت : امید است که با همدلی، تعامل و همفکری بتوانیم در راستای خدمت به مردم گام های بلند و موثری برداریم وانتظارمردم این است که مجموعه فرمانداری ، شهرداری ،شورای شهرو…برای توسعه دزفول در تمام زمینه هابیشتر در کنار هم باشند تا خردجمعی و حاصل کار خوشایند باشد.

️در پایان این نشست نیز هر یک از مدیران شهرداری دزفول در خصوص حوزه فعالیت و شرح وظایف خود توضیحاتی را ارائه دادند.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار