سرپرست فرمانداری دزفول؛

حرکت به سمت اقتصاد مبتنی بر دانش/ حمایت از کسب و کارهای نوپا در زمینه کشاورزی شهرستان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۹۸ | ۲۱:۲۴ ب٫ظ
حرکت به سمت اقتصاد مبتنی بر دانش/ حمایت از کسب و کارهای نوپا در زمینه کشاورزی شهرستان حرکت به سمت اقتصاد مبتنی بر دانش/ حمایت از کسب و کارهای نوپا در زمینه کشاورزی شهرستان به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول ۸ دی ماه ۹۸ ️جشنواره ایتاپ(ایده تا پدیده) بسته بندی و بازاررسانی محصولات کشاورزی دزفول با حضور امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و دیگر مسئولان شهرستان در معاونت آموزشی […]

حرکت به سمت اقتصاد مبتنی بر دانش/ حمایت از کسب و کارهای نوپا در زمینه کشاورزی شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول ۸ دی ماه ۹۸ ️جشنواره ایتاپ(ایده تا پدیده) بسته بندی و بازاررسانی محصولات کشاورزی دزفول با حضور امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول و دیگر مسئولان شهرستان در معاونت آموزشی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی صفی آباد دزفول برگزار شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول نیز در این جشنواره با اشاره به خدمات رسانی مبتنی بر اپلیکیشن‌ها و گوشی‌های هوشمند گفت: اکنون برای دریافت خدمات در حوزه حمل و نقل درون و برون شهری، خرید بلیط، خدمات بانکی و غیره از اپلیکیشن‌ها استفاده می‌شود.

بن عباس اقتصادمبتنی بر دانش راهکاری برای کم کردن وابستگی وبه اقتصاد نفتی دانست و اظهارداشت: حرکت به سمت اقتصاد مبتنی بر دانش از طریق فعالیت استارتاپ‌ها محقق می‌شود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه خلاقیت جوانان مملکت باید به ارزش و ثروت تبدیل شود، افزود: جمعیت جوان کشور ۳۳ میلیون نفر است که تمایل آنها استفاده از فناوری‌های جدید است.

وی ضریب نفوذ گوشی های موبایل در ایران را بالا دانست و گفت: ایران با داشتن ۴۷ میلیون نفر کاربر اینترنت رتبه نخست را در خاورمیانه دارد لذا باید با سوق دادن سرمایه گذاری‌ها، قانونگذاری‌ها و سیاست‌گذاری‌ها به سمت اقتصاد مبتنی بر خلاقیت حرکت کنیم.

بن عباس با اشاره به ارائه تسهیلات بانکی اشتغالزایی افزود: تلاش بر این است با ایجاد شرایط مناسب زمینه را برای فعالیت کسب و کارهای نوپااستارتاپی فراهم شود .

وی گفت : به طور قطع برنامه های مفصلی برای حمایت از کسب و کار کارهای نوپا به ویژه در حوزه کشاورزی شهرستان دزفول خواهیم داشت.

در پایان این جشنواره با حضور بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه و دیگر مسئولان از ایده های برتر تقدیرشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار