مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان: سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه تملک استان خوزستان است

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۲ ب٫ظ
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان: سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه تملک استان خوزستان است مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان: سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه تملک استان خوزستان است به گزارش خبرنگار،محسن کاویانی پیش از ظهر یکشنبه با اشاره به اینکه درآمدهای خوزستان ۶ هزار و ۸۸ میلیارد تومان است، افزود: از این آمار تاکنون پنج هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان آن وصول شده است که ۹۴.۶ […]

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان:
سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه تملک استان خوزستان است

به گزارش خبرنگار،محسن کاویانی پیش از ظهر یکشنبه با اشاره به اینکه درآمدهای خوزستان ۶ هزار و ۸۸ میلیارد تومان است، افزود: از این آمار تاکنون پنج هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان آن وصول شده است که ۹۴.۶ درصد وصول را نشان می‌دهد.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان با اشاره به اینکه در بخش «جذب اسناد خزانه» از برخی دستگاه‌های اجرایی گلایه‌هایی وجود دارد، تصریح کرد: وصولی استان در زمینهٔ «اسناد خزانه» برای پروژه‌های عمرانی است که بخشی از اعتبارات آن از سهم استانی و بخشی دیگر از سهم ملی دریافت می‌شود.
وی ادامه داد: ۸۶۴ میلیارد تومان در بخش استانی سهمیه داشتیم که ۲۲ درصد یعنی ۱۷۱ میلیارد تومان آن جذب شده و در بخش «اسناد خزانه ملی» سهم ما یک هزار و ۲۸۴ میلیارد تومان است که تاکنون ۲۳ درصد به میزان ۲۹۴ میلیارد تومان جذب کرده‌ایم.
کاویانی اضافه کرد: استاندار خوزستان هم در زمینهٔ جذب اسناد خزانه گلایه‌های بسیاری دارد و تقاضا داریم که دستگاه‌ها در این زمینه چابک‌تر عمل کنند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان افزود: استاندار همچنین اعلام کرده اگر دستگاهی توانایی جذب این اسناد را نداشته باشد، اسناد آن به دیگر دستگاه‌ها اعطا می‌شود و بخشنامه لازم از سوی سازمان برنامه و بودجه خوزستان ابلاغ شده است.
وی با اشاره به اینکه سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان بودجه تملک استان خوزستان است، یادآور شد: در بخش «هزینه‌ای» یک هزار و ۴۵۶ میلیارد تومان پرداختی داشتیم که از این بین ۵۵۰ میلیارد تومان در ۱۰ ماهه بابت حقوق، ۴۸۴ میلیارد تومان بابت سیل و ۴۳۲ میلیارد تومان نیز برای حوزه عمرانی پرداخت کردیم.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خوزستان گفت: با اعلام این خبر که در بحث سرمایه‌گذاری خارجی ۳۰ شرکت دارای مجوز در خوزستان فعال است، گفت: برای استان خوزستان اعتبار دو میلیارد و ۷۱۴ میلیون دلار میزان مصوب سرمایه‌گذاری داریم که یک میلیارد و ۲۷۸ میلیون دلار آن یعنی ۴۷ درصد جذب شده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار