سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت : باید با کمک به هم آرامش را به جامعه برگردانیم

تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۰:۳۶ ق٫ظ
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت : باید با کمک به هم آرامش را به جامعه برگردانیم به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان  گفت : ضمن حفظ آرامش و اجتناب از ایجاد هرگونه التهاب، باید به دستورالعمل های پیشگیری از ویروس کرونا پایبند بود. امید بن عباس گفت: مردم پیشگیری در مقابل […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه دزفول امید بن عباس سرپرست فرمانداری ویژه دزفول در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان  گفت : ضمن حفظ آرامش و اجتناب از ایجاد هرگونه التهاب، باید به دستورالعمل های پیشگیری از ویروس کرونا پایبند بود.

امید بن عباس گفت: مردم پیشگیری در مقابل ویروس کرونا را جدی بگیرند و باتوجه به نکات بهداشتی کمک‌ کنند تا از این بحران عبور کنیم.

وی افزود: هفته جاری و هفته پیش رو، زمان بحرانی است که نیاز است مردم بیشتر درخانه ها بمانند، و فقط در صورت لزوم و مواقع اضطراری از خانه هایشان خارج شوند.

سرپرست ویژه فرمانداری بیان کرد: طبق دستورالعمل های ستاد مقابله با ویروس کرونا تمامی تجمعات و مجالس تا اطلاع ثانوی لغو هستند و ازبرگزاری هرگونه مراسمات عمومی جلوگیری خواهد شد.

وی گفت: درصورت مشاهده برگزاری مجالس عروسی در تالارهای شهرستان دزفول، و مشاهده فعالیت اغذیه فروشان سلف سرویس، مکان مذکور پلمب خواهد شد.

بن عباس در خصوص نبود ماسک و موادضدعفونی کننده در ادارات گفت: خوشبختانه از نظر تامین محصولات بهداشتی و ضدعفونی مشکلی وجود ندارد اما الویت اصلی ما تامین مراکز درمانی است و پس از آن سایر ادارات است.

وی اذعان نمود: باید آرامش را به جامعه برگردانیم و از ملتهب کردن آن اجتناب کنیم اما فراموش نکنیم که به قوانین و دستورالعمل های وزرات بهداشت باید پایبند بود و از شیوع بیشتر ویروس کرونا جلوگیری کنیم.

امید بن عباس گفت: همان طور که جلسات غیرضروری در ادارات کاهش یافته و جلسات ضروری در مدت کوتاهی برگزار می شوند، از مردم انتظار داریم از برگزاری هرگونه مجلس و مراسمی خودداری کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار