وقتی روحانیون در خط مقدم/ حافظان سلامت قرار میگیرند

تاریخ انتشار: شنبه 7 مارس 2020 | 09:47 ق.ظ
وقتی روحانیون در خط مقدم/ حافظان سلامت قرار میگیرند وقتی روحانیون در خط مقدم حافظان سلامت قرار میگیرند روحانیون و طلاب حوزه علمیه امام حسن مجتبی منطقه کیانشهر اهواز در جهت حفظ و صیانت از جان و سلامت شهروندان به کمک عوامل اجرایی و کارگران غیور و زحمتکش ناحیه ۴ منطقه دو شهرداری اهواز پیوستند. غلامرضا پور بوالی رئیس ناحیه ۴ منطقه دو شهرداری […]

وقتی روحانیون در خط مقدم

حافظان سلامت قرار میگیرند

روحانیون و طلاب حوزه علمیه امام حسن مجتبی منطقه کیانشهر اهواز در جهت حفظ و صیانت از جان و سلامت شهروندان به کمک عوامل اجرایی و کارگران غیور و زحمتکش ناحیه ۴ منطقه دو شهرداری اهواز پیوستند.

غلامرضا پور بوالی رئیس ناحیه ۴ منطقه دو شهرداری کلانشهر اهواز در گفتگو با خبرنگار ما گفت؛ با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور، کارگران این ناحیه همسو با همکاران و مدیران سراسر کشور در جهت حفظ سلامت شهروندان اقدام به ضدعفونی تمامی اماکن عمومی تفریحی خصوصی و… به صورت شبانه روز شدند.

به گفته پور بوالی، ارایه خدمات بهداشتی و ضد عفونی اماکن توسط کارگران زحمتکش این ناحیه به صورت جدی و شبانه روز در حال انجام است.

وی در ادامه اعلام کردم: خوشبختانه طلاب و روحانیون معزز و ارزشمند حوزه هلمیه امام سجاد مجتبی (ع)در ناحیه ۴ منطقه دو شهر اهواز در جهت حفاظت و صیانت از جان و سلامت مردم به صورت خودجوش به نیروهای شهرداری این منطقه پیوستند و ایثارگرانه در کنار ما به امر ضد عفونی اماکن و معابر شهری پرداختند.

پوربوالی با تشکر و تقدیر از روحانیون و طلاب خیر خواه به خاطر اقدام انسان دوستانه آنها، تاکید کرد: حفاظت از جان و سلامت مردم این منطقه در امر برقراری بهداشت عمومی پابرجاست
و تا ریشه کنی کرونا،کماکان شبانه روز فعالیت خواهیم کرد.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار