برگزاری نشست‌های خبری آنلاین استاندار خوزستان تا پایان کرونا

تاریخ انتشار: جمعه 13 مارس 2020 | 17:49 ب.ظ
برگزاری نشست‌های خبری آنلاین استاندار خوزستان تا پایان کرونا برگزاری نشست‌های خبری آنلاین استاندار خوزستان تا پایان کرونا مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: نشست خبری استاندار خوزستان درباره آخرین وضعیت کرونا در استان، از طریق اسکایپ و به صورت آنلاین برگزار می شود. سعید رضوانی جمعه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: این تصمیم با هدف […]

برگزاری نشست‌های خبری آنلاین استاندار خوزستان تا پایان کرونا

مدیر روابط عمومی استانداری خوزستان با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: نشست خبری استاندار خوزستان درباره آخرین وضعیت کرونا در استان، از طریق اسکایپ و به صورت آنلاین برگزار می شود.

سعید رضوانی جمعه در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: این تصمیم با هدف حفظ سلامت اصحاب رسانه و در راستای سیاست های خبری روابط عمومی استانداری خوزستان بر پایه استفاده از فناوری های نوین و بستر اینترنت  و تکریم خبرنگاران اتخاذ شده است.

وی افزود: به همین منظور بر اساس فراخوان عمومی از خبرنگاران برای ارسال آیدی اسکایپ، گروهی در این بستر تشکیل و نشست خبری به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

رضوانی اضافه کرد: در سیاست های جدید خبری روابط عمومی استانداری بر استفاده از نرم افزارهای مختلف اطلاع رسانی برای پوشش خبری  بدون حضور خبرنگاران و عکاسان تا پایان غلبه بر ویروس کرونا تاکید شده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار