سرپرست فرمانداری دزفول؛

به دزفول سفر نکنید /تعطیلی اماکن تفریحی و گردشگری

تاریخ انتشار: جمعه 20 مارس 2020 | 19:28 ب.ظ
به دزفول سفر نکنید /تعطیلی اماکن تفریحی و گردشگری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول:به دزفول سفر نکنید /تعطیلی اماکن تفریحی و گردشگری سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: هم استانی‌ها و هم‌وطنان در ایام نوروز به دزفول سفر نکنند چرا که از ارائه هرگونه خدمات به مسافران معذوریم. امید بن عباس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در شرح این خبر اظهار کرد: با توجه به مصوبات شورای […]

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول:به دزفول سفر نکنید /تعطیلی اماکن تفریحی و گردشگری

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: هم استانی‌ها و هم‌وطنان در ایام نوروز به دزفول سفر نکنند چرا که از ارائه هرگونه خدمات به مسافران معذوریم.

امید بن عباس امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در شرح این خبر اظهار کرد: با توجه به مصوبات شورای تأمین و ستاد شهرستانی مبارزه با کرونا همه اماکن تفریحی، گردشگری، فرهنگی، مذهبی و تاریخی شهرستان دزفول در ایام نوروز تعطیل است.

وی افزود: لذا ورود هم‌وطنان و هم استانی‌ها به دزفول و به منظور حضور و استفاده از اماکن تفریحی – گردشگری ممنوع است؛ ضمن اینکه از ورود افراد به مناطق گردشگری سردشت و شهیونحتی برای شهروندان دزفول نیز جلوگیری خواهد شد.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول یادآور شد: از نخستین روزهای شیوع کرونا نیز بر اساس تصمیمات شورای تأمین و ستاد مبارزه باکرونا، پذیرش هرگونه مسافر در هتل‌ها، مهمانسراها، مدارس، باغ ویلاها و کمپ‌های نوروزی این شهرستان نیز ممنوع اعلام شده است و از برپایی چادر در بوستان‌های دزفول نیز ممانعت به عمل خواهد آمد.

بن عباس تأکید کرد: از مردم انتظار می‌رود در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، حفظ سلامت خود و همنوعان خود از سفرهای درون و برون‌استانی در ایام نوروز جدا خودداری کنند تا روند افزایشی ویروس کرونا متوقف شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار