حمایت از مرغداران در راستای جهش تولید انجام می‌شود

تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 مارس 2020 | 19:46 ب.ظ
حمایت از مرغداران در راستای جهش تولید انجام می‌شود حمایت از مرغداران در راستای جهش تولید انجام می‌شود در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و در حمایت از شعار سال” جهش تولید” شرکت پشتیبانی امور دام کشور از تمامی تولید کنندگان و مرغداران برای تولید محصول با کیفیت و استاندارد حمایت می کند . به گزارش کشاورزی پرس به نقل از روابط عمومی شرکت […]

حمایت از مرغداران در راستای جهش تولید انجام می‌شود

در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و در حمایت از شعار سال” جهش تولید” شرکت پشتیبانی امور دام کشور از تمامی تولید کنندگان و مرغداران برای تولید محصول با کیفیت و استاندارد حمایت می کند .

به گزارش کشاورزی پرس به نقل از روابط عمومی شرکت پشتیبانی امور دام کشور و براساس سیاست های ابلاغی حسن عباسی معروفان مدیر عامل شرکت پشتیبانی دام کشور این حمایت ها؛ شامل خرید مرغ مازاد مرغداری ها و تولید کنندگان طیور و پرداخت وجه آن به صورت نقدی است .

بر این اساس مرغداری ها می توانند با توجه به نیاز کشور و بدون نگرانی از وضعیت قیمت اقدام به تولید مرغ با کیفیت نمایند و شرکت پشتیبانی امور دام نیزمازاد نیاز تولیدی را به صورت نقدی از آنها خریداری و به عنوان بخشی از ذخایر استراتژک ذخیره سازی می کند.

پرداخت تمامی بدهی ها و مطالبات مرغ داران و کشتارگاهها نیز از دیگر اقدامات انجام شده در آستانه ورود به سال رونق تولید بوده است که شرکت پشتیبانی امور دام کشور در سال رونق تولید آن را تمام و کمال انجام داد تا با حمایت از تولیدکنندگان و با آرامش بیشتر بازار به سمت جهش تولید قدم بر دارد.

شرکت پشتیبانی امور دام کشور در سال ۱۳۹۸بیش از ۵۲ هزار تن مرغ مازاد مرغداران را با قیمت مصوب تنظیم بازار برای هرکیلوگرم متوسط ۱۲۹۰۰ تومان خریداری و به ذخایر استراتژیک کشور اضافه کرده است که با برنامه ریزی های انجام شده در سال ۱۳۹۹ و در حمایت از جهش تولید این کار بیش از پیش ادامه خواهد داشت.

حمایت از مرغداران در راستای جهش تولید انجام می‌شود


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار