استاندار خوزستان تاکید کرد:

تکذیب احتکار شکر در خوزستان/در زمینه تامین شکر استان مشکلی نداریم/شکر به میزان کافی در استان وجود دارد/شرکت توسعه نیشکر بطور شبانه روز مشغول تولید و خدمت است/تا امروز هیچگونه خطایی در شرکت توسعه نیشکر رخ نداده است

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۸:۱۲ ب٫ظ
تکذیب احتکار شکر در خوزستان/در زمینه تامین شکر استان مشکلی نداریم/شکر به میزان کافی در استان وجود دارد/شرکت توسعه نیشکر بطور شبانه روز مشغول تولید و خدمت است/تا امروز هیچگونه خطایی در شرکت توسعه نیشکر رخ نداده است تکذیب احتکار شکر در خوزستان/در زمینه تامین شکر استان مشکلی نداریم/شکر به میزان کافی در استان وجود دارد/شرکت توسعه نیشکر بطور شبانه روز مشغول تولید و خدمت است/تا امروز هیچگونه خطایی در شرکت توسعه نیشکر رخ نداده است شریعتی احتکار و کمبود شکر در استان را به شدت تکذیب کرد و گفت: شرکت توسعه نیشکر […]

تکذیب احتکار شکر در خوزستان/در زمینه تامین شکر استان مشکلی نداریم/شکر به میزان کافی در استان وجود دارد/شرکت توسعه نیشکر بطور شبانه روز مشغول تولید و خدمت است/تا امروز هیچگونه خطایی در شرکت توسعه نیشکر رخ نداده است

شریعتی احتکار و کمبود شکر در استان را به شدت تکذیب کرد و گفت: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با تولید ۸۰ درصد الکل مورد نیاز کشور، یکی از ارکان اصلی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کشور است.

غلامرضا شریعتی ظهر امروز دوشنبه(۱۱ فروردین) در گفتگو با خبرنگاران در این خصوص اظهار داشت: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی نه تنها شکر مورد نیاز استان را به خوبی تامین کرده، که نگرانی در خصوص کمبود این محصول را کاهش داده است.

وی با تاکید بر اینکه شرکت های توسعه نیشکر به صورت شبانه روزی در حال فعالیت و خدمت هستند، گفت: در زمینه تامین شکر استان مشکلی نداریم و سایر شرکت ها نیز می بایست شرکت توسعه نیشکر را الگو قرارداده و فعالیت های خود را به بهترین نحو انجام دهند.

استاندار خوزستان احتکار و کمبود شکر در استان را به شدت تکذیب کرد و ادامه داد: به هر میزانی که استان نیاز به شکر داشته باشد، این محصول تامین می شود و هیچ جای نگرانی نیست.

وی با تاکید بر اینکه شرکت توسعه نیشکر دست دلال ها را کوتاه کرده است، عنوان کرد: تخصیص شکر مطابق با حواله انجام می شود که در همین راستا سازمان صمت استان نیز همکاری لازم را داشته است.

شریعتی در ادامه تاکید کرد: شکر به میزان کافی در استان وجود دارد و تا امروز هیچگونه خطایی در شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی رخ نداده است.

توسعه نیشکر یکی از ارکان اصلی مبارزه با کرونا در کشور است

وی با بیان اینکه شرکت خمیرمایه و الکل رازی وابسته به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، بزرگترین واحد تولیدکننده الکل در کشور است، افزود: شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی با تمام توان و ذخایر خود به میدان آمده و نقش محوری در جهت مبارزه با کرونا ایفا کرده است.

استاندار خوزستان اظهار کرد: ۸۰ درصد الکل طبی مورد نیاز کشور در این شرکت تولید می شود و می توان گفت این شرکت، یکی از ارکان اصلی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا در کشور است.
وی در پایان گفت: این شرکت نقش اساسی و مهم در تولید الکل دارد و به خوبی در این زمینه فعالیت کرده است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار