سرپرست فرمانداری دزفول؛

طرح فاصله گذاری اجتماعی در دزفول تا ۲۲ فروردین ماه ادامه دارد

سیمین غافلی
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 2 آوریل 2020 | 16:38 ب.ظ
طرح فاصله گذاری اجتماعی در دزفول تا ۲۲ فروردین ماه ادامه دارد سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: تمام محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی که تا امروز در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی اعمال شده‌اند تا تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه ادامه دارند. امید بن عباس روز پنجشنبه به رسانه ها اعلام کرد: این محدودیت ها طبق دستور رییس جمهوری و مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر تمدید اجرای طرح فاصله‌گذاری […]

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: تمام محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی که تا امروز در قالب طرح فاصله گذاری اجتماعی اعمال شده‌اند تا تاریخ ۲۲ فروردین‌ماه ادامه دارند.

امید بن عباس روز پنجشنبه به رسانه ها اعلام کرد: این محدودیت ها طبق دستور رییس جمهوری و مصوبات ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا مبنی بر تمدید اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تمدید شده‌اند.

وی  افزود: همه صنف‌ها به جز اصنافی که بامجوز و رعایت نکات بهداشتی مجاز به فعالیت بودند، همچنان تعطیل خواهند بود.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول ضمن اعلام تعطیلی آرامستان‌های این شهرستان، اظهارداشت: اماکن متبرکه تا اطلاع بعدی تعطیل و برگزاری هرگونه مراسم و تجمع ممنوع است.

وی افزود: درصورت مشاهده برگزاری هرگونه مراسم به ویژه مراسمات عروسی، ختم و تشییع جنازه با افراد خاطی با همکاری دستگاه قضایی برخورد خواهد شد.

بن عباس اظهارداشت: از روز شنبه ۱۶ فروردین ماه شرایط و ساعت کاری بانک‌ها براساس اعلام شورای هماهنگی بانک‌های خوزستان مشخص خواهد شد و اطلاع رسانی لازم در این خصوص توسط این شورا انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شهرستان تا ۲۲ فروردین تعطیل هستند، افزود: ادارات تا ۲۰ فروردین ماه با کاهش کارکنان حاضر در محل کار به ۲۰ درصد و دادن مرخصی بدون احتساب در سابقه و دورکاری به سایر کارکنان فعالیت خواهند داشت.

سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: عوامل خدماتی و عملیاتی شامل شهرداری‌ها، ماموران برق، آب، آتش نشانی، اورژانس و مراکز بیمارستانی و درمانی همچنان برابر روال معمول ادامه کار می‌دهند.

وی با تشکر از همراهی مردم در اجرای طرح مقابله با کرونا، افزود: برای شکست کامل این ویروس از تمامی مردم و کسبه بازار تقاضا داریم این همکاری را تا برقراری وضعیت سفید ادامه دهند تا شاهد پاکسازی کامل شهر از کرونا باشیم.

تاکنون ۱۵ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بزرگ دزفول جان خود را از دست داده اند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار