تقدیر مشاور وزیر کشور از مجموعه فعالیت‌های اثربخش روابط عمومی استانداری خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۲ ب٫ظ
تقدیر مشاور وزیر کشور از مجموعه فعالیت‌های اثربخش روابط عمومی استانداری خوزستان تقدیر مشاور وزیر کشور از مجموعه فعالیت‌های اثربخش روابط عمومی استانداری خوزستان مشاور وزیر و مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور از مجموعه فعالیت‌های اثر بخش مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان در جریان پیشگیری و اطلاع رسانی در دوره بحران کرونا تقدیر و تشکر کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی […]

تقدیر مشاور وزیر کشور از مجموعه فعالیت‌های اثربخش روابط عمومی استانداری خوزستان

مشاور وزیر و مسئول روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور از مجموعه فعالیت‌های اثر بخش مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان در جریان پیشگیری و اطلاع رسانی در دوره بحران کرونا تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری خوزستان؛ محمد حسن انصادی در تقدیرنامه خود خطاب به مهندس سعید رضوانی آورده است: ۲ ماه مجاهدت در کنترل روند شیوع بیماری کرونا در سطح کشور با همراهی و همدلی مردم، فداکاری و ایثارگری پزشکان و کارکنان حوزه سلامت، هماهنگی و همکاری دستگاه‌های اجرایی و همت و تلاش مدیران و دست‌اندرکان در عرصه‌های مختلف، مقطعی درخشان را در زیست سیاسی و اجتماعی میهن عزیزمان؛ ایران رقم زده است.

در بخش دیگری از این تقدیرنامه آمده است: در این عرصه، نقش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری به عنوان هماهنگ کننده روابط عمومی‌های مختلف استان خوزستان، در افزایش آگاهی‌های عمومی و تقویت روند اطلاع‌رسانی دستگاه‌های اجرایی در میدان مبارزه با کرونا بسیار موثر و برجسته بوده‌است.

مشاور وزیر و مسئول هماهنگی امور روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت کشور ادامه داد: براین اساس، لازم است از تلاش‌های جنابعالی و مجموعه همکاران عزیزم در آن اداره‌کل در هماهنگی ابعاد اطلاع‌رسانی و مدیریت تعامل با افکار عمومی در روند کنترل شیوع ویروس کرونا سپاسگزاری نمایم.

محمد حسن انصاری در بخش پایانی تقدیرنامه خود خطاب به مهندس رضوانی آورده است: اطمینان دارم با تقویت تدابیر، نوآوری و بهره‌گیری هرچه بیشتر از ابزار رسانه‌ای موثر و تقویت هماهنگی میان دستگاه‌های اجرایی آن استان، آگاهی‌های پیشگیرانه نسبت به این بیماری و آثار آن، گسترش یافته و اطمینان افکار عمومی به کارآمدی دستگاه‌های اجرایی استان، در مواجهه با بحران در شرایط مطلوب قرار خواهد گرفت. توفیق روزافزون جنابعالی و همکاران محترم را از محضر پروردگار مسالت دارم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار