شناسایی ظرفیت تعاون روستایی با توسعه تعاونی ها

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 5 می 2020 | 10:57 ق.ظ
شناسایی ظرفیت تعاون روستایی با توسعه تعاونی ها کشاورزی پرس   جمشید بنی فری خبر داد: توسعه تعاونی ها از مهمترین اهداف تعاون روستایی در زمینه شناسایی ظرفیت ها مدیر تعاون روستایی خوزستان توسعه ، ایجاد و شناسایی ظرفیت های تعاونی های تخصصی و … را از اولویت های برنامه های توسعه ای در سال جاری اعلام کرد. به گزارش روابط عمومی تعاون […]

کشاورزی پرس

 

جمشید بنی فری خبر داد: توسعه تعاونی ها از مهمترین اهداف تعاون روستایی در زمینه شناسایی ظرفیت ها
مدیر تعاون روستایی خوزستان توسعه ، ایجاد و شناسایی ظرفیت های تعاونی های تخصصی و … را از اولویت های برنامه های توسعه ای در سال جاری اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی خوزستان جمشید بنی فری گفت: در سال جاری توسعه ، ایجاد و شناسایی ظرفیت های تعاونی های تخصصی در زمینه های مختلف از جمله شترداران، اسب داران،تعاونی های سایر ماکیان، تعاونی های گیاهان دارویی و … مهمترین اهداف تعاون روستایی به شمار می رود.

وی ادامه داد: در سال گذشته ۷ تعاونی در زمینه های فوق راه اندازی شد که خوشبختانه موفق و در حال کار و ارائه خدمات به اعضا خود می باشند و قطعا در سال جاری با بررسی دقیق تر امور امیدواریم بتوانیم در هر چه بیشتر توانمندتر کردن این تعاونی ها بهتر عمل کنیم.

مدیر تعاون روستایی خوزستان در پایان گفت: تعاون روستایی خوزستان با هدایت، حمایت و نظارت بر امور تعاونی ها قطعا در آینده نتایج بهتری را در راستای رسیدن به اهداف عالیه سازمان بدست خواهد آورد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار