مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان: کارگاه تولید ماسک در بقعه علی بن مهزیار راه‌اندازی شد

تاریخ انتشار: شنبه 4 جولای 2020 | 08:46 ق.ظ
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان: کارگاه تولید ماسک در بقعه علی بن مهزیار راه‌اندازی شد مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان خوزستان با اشاره به تولید روزانه ۵۰۰۰ ماسک در استان گفت: کارگاه تولید ماسک در بقعه علی بن مهزیار در استان راه‌اندازی شد.

مرتضی خاکباز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به تدابیری که استاندار و مسئولان در استان خوزستان برای مبارزه با ویروس کرونا انجام دادند، مقرر شده در بقاع متبرکه و اماکن مذهبی مانند مساجد از مراسم‌هایی که موجب تجمع می‌شود، جلوگیری شود.
وی افزود: با تعطیلی اولیه این اماکن و در راستای مبارزه با ویروس کرونا و با بهره‌گیری از فضاهای موجود و همچنین با توجه به کمبود لوازم بهداشتی از جمله ماسک، اوقاف و امور خیریه استان خوزستان با همکاری بنیاد احسان مرتبط با ستاد فرمان امام اقدام به تولید ماسک با همکاری بانوان نیکوکار کرده است.
خاکباز با اشاره به اینکه روزانه ۵ هزار ماسک در بقعه علی بن مهزیار تولید می‌شود، تصریح کرد: تولید این ماسک‌ها تا زمان ریشه‌کن شدن این بیماری ادامه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه ماسک‌های تولید شده به‌صورت رایگان در اختیار مردم قرار خواهد گرفت، گفت: در این کارگاه اکنون ۳۰ نفر در حال تولید ماسک هستند که در صورت نیاز این تعداد افزایش خواهد یافت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار