شهردار، شورای شهر و مجلس شورای اسلامی؛ سه گانه ای برای پیشرفت شهر اهواز/حلقه اتصال احقاق حقوق مردم؛شاعری

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۹ | ۲۰:۰۵ ب٫ظ
شهردار، شورای شهر و مجلس شورای اسلامی؛ سه گانه ای برای پیشرفت شهر اهواز/حلقه اتصال احقاق حقوق مردم؛شاعری شهردار، شورای شهر و مجلس شورای اسلامی؛ سه گانه ای برای پیشرفت شهر اهواز حلقه اتصال احقاق حقوق مردم؛شاعری سال‌های بسیاری بود که ما در بحث اتحاد بین مدیران در شهرداری توافق و اتحادی اینچنینی نداشتیم، و شاید یکی از مشکلات بسیار مهمی بود که در دوره های مختلف رخ داد. تریلوژی شورای شهر و […]

شهردار، شورای شهر و مجلس شورای اسلامی؛
سه گانه ای برای پیشرفت شهر اهواز

حلقه اتصال احقاق حقوق مردم؛شاعری

سال‌های بسیاری بود که ما در بحث اتحاد بین مدیران در شهرداری توافق و اتحادی اینچنینی نداشتیم، و شاید یکی از مشکلات بسیار مهمی بود که در دوره های مختلف رخ داد. تریلوژی شورای شهر و مجلس شورای اسلامی و شهردار موفق و جوان می تواند گره گمشده ی این جریان باشد که امروزه بیش از پیش نمایان است.

ما در این یک دهه گذشته هیچگاه بین ارکان مختلف شهرداری و نمایندگان شورا و نمایندگان شهر اهواز اتحاد و همدلی را به این صورتی که امروزه وجود دارد و نمایان است به چشم ندیدیم.
پرواضح است این عدم ارتباطات باعث شده بود همواره کنتاکت های مختلفی در بین این جریانات ایجاد شود.

در مراحلی شوراییان در برابر نمایندگان مجلس موضع می گرفتند، شورا با شهرداری در برابر نمایندگان و استانداری صف می بستند. اینها همه مشکلاتی بود که بر این مسئله ها فشار را بیشتر می کرد. تا آنجا که به موضع گیری علیه هم و حتی نوشتن و دشمنی کردن هم کشیده شد.

با آمدن شاعری به عنوان اولین شهردار جوان در شهر اهواز، و شورایی ۱۳ نفره متشکل از جریانات مختلف سیاسی که همراه شدند برای ایجاد اتحاد و پرداختن به شهر اهواز، و نیز ورود دو عضو اصولگرای مجلس شورای اسلامی، سید کریم حسینی و مجتبی یوسفی به عنوان نمایندگان اهواز، حلقه مفقوده شهر اهواز پدیدار شده و گرداگرد شاعری جریانی ایجاد شده که می توان آنرا جزوی از بهترین روزهای اهواز دانست.

روزهایی که اهواز در اتحاد و همدلی نیروهای خود با مشکل جدی مواجهه بود ، فردی شایسته و بایسته به نام موسی شاعری ، که در شرایط بد کرونایی و پیش از آن تحریم های کمرشکن آمریکا در منطقه ، توانست با همراه کردن نیروهای قدرتمند ، و مختلص گرداگرد خود ،شهرداری را از کمند سودجویان برهاند و توانست با یک شبکه متصل تا دولت ، وضعیت مطلوب را در شهر اهواز برقرار نماید.

به حق و انصاف، اتحاد فی مابین این گروه‌ها حلقه گمشده اهواز و یا خوزستان بود، حلقه ای گمشده از اتحاد و یکدلی بین مسئولین ، که اگر قبلا این اتفاق می افتاد ، هرگز چنین وضعیتی برای شهر اهواز پیش نمی آمد و شاید بسیاری مشکلات حل می شد.

حلقه متصل به شاعری و شهرداری اهواز در مرکز این حلقه و نمایندگان شورا از یک سوی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سمت دیگر ، همچنین نگاه مثبت قوه قضائیه به مسئله خوزستان و توصیه های رهبر فرزانه در مورد رسیدگی باعث شده است این گروه در مرکز این شهر همواره بدنبال برنامه ریزی برای آینده ای بهتر باشند.

بدون شک راه درازی در پیش است اما برنامه و راه و چاه شناخته شده است و قطعا شهردار جوان و موفق درایت کافی برای هدایت این کاروان را دارد.

امید است این اتحاد با حلقه ی اتصال شاعری آینده روشن برای اهواز را مهیا کنند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار