پیام رییس مجمع ملی خبرگان کشاورزی در پی انتصاب مدیرعامل سازمان تعاون روستایی ایران

تاریخ انتشار: دوشنبه 27 جولای 2020 | 20:10 ب.ظ
پیام رییس مجمع ملی خبرگان کشاورزی در پی انتصاب مدیرعامل سازمان تعاون روستایی ایران سید محمد هاشمی رییس مجمع ملی خبرگان کشاورزی کشور با صدور پیامی انتصاب آقای محمدعلی طهماسبی بعنوان مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران را تبریک گفت. در این پیام آمده است: به نمایندگی از جامعه خبرگان کشاورزی این انتصاب را که نشان از کارآمدی و شایستگی آقای مهندس طهماسبی می باشد را تبریک گفته و […]

سید محمد هاشمی رییس مجمع ملی خبرگان کشاورزی کشور با صدور پیامی انتصاب آقای محمدعلی طهماسبی بعنوان مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: به نمایندگی از جامعه خبرگان کشاورزی این انتصاب را که نشان از کارآمدی و شایستگی آقای مهندس طهماسبی می باشد را تبریک گفته و ضمن آرزوی موفقیت برای وی امیدوارم در این مسئولیت برای خدمت به مردم و توسعه کشاورزی و رفاه روستائیان موثر واقع شوند.

بی تردید تجربه و توانمندی مهندس طهماسبی در این مسئولیت نویدبخش ارتقاء جایگاه تعاون روستایی در سطح کشور است. امیدواریم با درایت و مدیریت آقای مهندس طهماسبی شاهد رشد و شکوفایی حوزه تعاون روستایی در سال جهش تولید باشیم.

سید محمد هاشمی رییس مجمع ملی خبرگان کشاورزی کشور


آخرين اخبار
پر بحث ترين
اهواز
محل كد آمار