تقدیر حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی فرد از شهرداری اهواز:

موسی شاعری شهرداری که در ادامه خط محرومیت زدایی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۱ ب٫ظ
موسی شاعری شهرداری که در ادامه خط محرومیت زدایی حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان از جمله طلبه های بی ریا و بسیار فعال است که از روزی که به عنوان نمانده ی ولی فقیه در خوزستان منتصب شده، با تلاش شبانه روزی و سرکشی های متعدد همواره یار و یاور مدیران بوده است. موسی شاعری، نیز از همان ابتدای […]

حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در خوزستان از جمله طلبه های بی ریا و بسیار فعال است که از روزی که به عنوان نمانده ی ولی فقیه در خوزستان منتصب شده، با تلاش شبانه روزی و سرکشی های متعدد همواره یار و یاور مدیران بوده است.

موسی شاعری، نیز از همان ابتدای ورود به اریکه شهرداری اهواز، که از ناتوانی برخی مدیران در عذابی سخت به سر می برد، با تلاش های شبانه روزی و مستدام خود، توانست وضعیت شهرداری را به ثباتی بی سابقه رهنمون کند.
این تلاش های شاعری در محرومیت زدایی از چهره ی شهر اهواز تا به آنجا پیشرفت ، که بسیاری از مدیران ارشد استان از وی به عنوان یک شهردار نمونه یاد کردند و در ادامه نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز که در فکر محرومین و مستضعفین است، تلاش های موسی شاعری را به عنوان یک پدیده محرومیت زدایی نام برد.

امروزه پس از یکسال ، اگر بخواهیم از پروژه های به اتمام رسیده و از پروژه های نیمه کاره، و یا پروژه های در حال شروع این شهردار توانا نام ببریم مسلمن در گنجایش این مقوله نخواهد گنجید.

موسی شاعری بدون شک، مستلزم یک کپی برداری است، و کسانی که نزد وی تعلیم میبینند، یاد بیگیرند و در آینده جایگاه واقعی خود را بدست آورند.
شاعری شبیه اولین کسانی است که در اصفهان کلاس مدیریت را برپا کردند و مدیرانشان را به اقصاء نقاط کشور صادر کردند، حالا شاعری نیز می تواند چنین مسئله‌ای را پیش بگیرد.

شاعری را باید در آینده، هنگامی که شورای پنجم به اتمام رسید شمارش و رصد کنیم. پرباری پروژه های وی در این یکساله، آنچنان مزید بر توانایی اوست که هر چه بنویسم و بگوییم کم است.
شاعری حتی پروژه های نیمه کاری شهرداران قبلی را نیز به اتمام رسانیده است که از این حیث ، جای قدردانی و افتخار دارد.

در این جهت است که حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی فرد، چهره شاخص و جدید ولی فقیه در استان که این روزها نام وی نیز بر سر زبان ها است به خاطر سرکشی هایش به مستضعفین و ورودش به میان مردم بدون محافظ ، زبانزد مردم است، ناگهان به شهرداری وارد شده از شاعری به خاطر کارهایی که کرده است برای محرومیت زدایی تشکر و قدردانی می کند.

بدون شک این قدر دانی نماینده ولی فقیه، از یک مدیر جوان می تواند دلخوشی و راهکاری برای آینده ی مدیران جوان در این استان باشد.
البته حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی فرد، و تقدیر وی از شاعری را بدون شک باید به چهره محرومیت زدایی او و نگاه ویژه‌ی این شهردار ارزشمند به مستضعفین و نیز تلاش های بی وقفه او در جریان کرونا، فسخ شجاعانه قرارداد مترو بخاطر دفاع از بیت‌المال و نیز قراداد بی سابقه او با قرارگاه خاتم‌الانبیاء در رفع محرومیت از حاشیه شهر دانست که بیان نماینده ولی فقیه را به تمجید او شکوفا کرد.

امیدواریم، حمایت بی دریغ نماینده ولی فقیه که خود حامی مستضعفین و مدیران توانا است، استاندار محترم خوزستان و کلیه کسانی که درد مستضعفین و رنجبران و کارگران سرلوحه عقایدشان می باشد شاعری را کمک کنند تا بتواند در راه دشوار و سختی که پا نهاده مستدام و مفتخر ادامه دهد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار