سرپرست فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران:

در راستای اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس کرونا، ۱۱ هزار و ۸۹۰ نفر ازکارکنان پایش شدند

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۵۱ ق٫ظ
در راستای اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس کرونا، ۱۱ هزار و ۸۹۰ نفر ازکارکنان پایش شدند سرپرست فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس کرونا، بالغ بر ۱۱ هزار و ۸۹۰ نفر از کارکنان عملیاتی و پشتیبانی شرکت تا کنون پایش شده اند.

سرپرست فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: در راستای اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس کرونا، بالغ بر ۱۱ هزار و ۸۹۰ نفر از کارکنان عملیاتی و پشتیبانی شرکت تا کنون پایش شده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران پریسا قاسمی روز شنبه (نهم فروردین ماه) در تشریح اقدامات به عمل آمده از اوایل اسفندماه تا به امروز، افزود: این پایش شامل کارکنان ماموریتی قبل از اعزام به دستگاه های حفاری و همچنین کارکنان عملیاتی قبل از رفتن به محل کار است که در درمانگاه های ستاد فوریت های پزشکی غربالگری و گواهی سلامت دریافت می کنند.

وی اظهار کرد: تامین و توزیع ٧۵ هزار عدد ماسک و ۱۲ هزار جفت دستکش برای پایگاه های فوریت های پزشکی، خدمات اردوگاهی و اماکن ستادی شرکت و ۲۷۲ عدد ترمومتر جیوه ای و۲۰ عدد پالس اکسیمتر جهت سنجش اکسیژن خون برای گروه خدمات پزشکی از دیگر کارهای صورت گرفته در ارتباط با اجرای دستورالعمل های سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در این بازه زمانی است.

قاسمی گفت: همچنین به منظور افزایش سطح مراقبت های فردی در فضای کاری نسبت به تامین سه هزار و ۴۷۰ لیتر مایع ضد عفونی کننده دست برای مصرف کارکنان و ۳۸۰ لیتر الکل و یک هزار و ۴۵ عدد گان، کلاه و لباس ضد ویروس برای تیم واکنش سریع و پزشکان و پرستاران مستقر در پایگاه های فوریت های پزشکی شرکت در مناطق عملیاتی و ستادی اقدام گردید.

سرپرست فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران افزود: ۱۷ مورد گندزدایی دستگاه های حفاری، اردوگاه ها، فضای اداری و واحدهای مسکونی سازمانی و ۱۳ مورد ضد عفونی آمبولانس های شرکت براساس پروتکل های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دیگر اقدامات به عمل آمده در خصوص پیشگیری و مقابله با شیوع این ویروس خطرناک به شمار می آید.

وی اظهار کرد: پایش کارکنان دستگاه های حفاری توسط پزشکان مقیم در موقعیت های دکل ها طبق پروتکل ابلاغی از سوی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت انجام می شود و تشکیل تیم واکنش سریع ۲۴ ساعته از سوی فوریت های پزشکی و HSE شرکت با هماهنگی بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با هدف انجام اقدامات فوری در زمان لزوم صورت پذیرفته است.

قاسمی در پیوند با این مطلب به ارسال مفاد پروتکل های درمانی و پیشگیرانه و غربالگری به پایگاه های فوریت های پزشکی شرکت و توزیع پوستر و پمفلت های آموزشی در دستگاه های حفاری اشاره کرد و گفت: شماری از پزشکان در درمانگاه دستگاه های حفاری به صورت خودجوش در فضای مجازی تشکیل گروه داده و به پرسش ها و مسائل طرح شده از سوی کارکنان پاسخ می دهند.

سرپرست فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران افزود: این امور همچنان تهیه و ارسال ماسک، دستکش، محلول ضدعفونی کننده، الکل و سایر تجهیزات حفاظت فردی و پزشکی مورد نیاز مناطق عملیاتی و پشتیبانی را در دستور کار خود دارد.

وی به پی جویی مستمر مدیرعامل محترم شرکت اشاره و خاطرنشان کرد: حسب دستور مهندس سید عبداله موسوی ستاد مقابله با کرونا در سطح شرکت تشکیل شده است و تمامی دستور العمل ها ، ابلاغیه ها و اقدامات به صورت منسجم و یکپارچه با سایر مدیریت ها از جمله مدیریت های HSE و خدمات در حال انجام می باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار