رئیس فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران؛

شیوع بیماری کووید – ۱۹ به طور کامل تحت کنترل و شرکت در وضعیت سفید قرار دارد

تاریخ انتشار: سه شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۰۹:۴۶ ق٫ظ
شیوع بیماری کووید – ۱۹ به طور کامل تحت کنترل و شرکت در وضعیت سفید قرار دارد رئیس فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: با همکاری و همیاری مجموعه کارکنان و کادر بهداشتی و درمانی، شیوع بیماری کووید – ۱۹ به طور کامل تحت کنترل است و بنا به اعلام سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت این شرکت در وضعیت سفید قرار دارد.

رئیس فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: با همکاری و همیاری مجموعه کارکنان و کادر بهداشتی و درمانی، شیوع بیماری کووید – ۱۹ به طور کامل تحت کنترل است و بنا به اعلام سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت این شرکت در وضعیت سفید قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران پریسا قاسمی با اشاره به بسیج امکانات و تامین به موقع تجهیزات مورد نیاز برای ارایه خدمات بهداشتی به کارکنان اعم از عملیاتی و ستادی، افزود: دستورالعمل ها و ابلاغیه های صادره در زمینه اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس کرونا در این شرکت با جدیت و وسواس خاصی دنبال می شود.

وی اظهار کرد: ستاد مبارزه با کرونا در شرکت که همسو با ستاد ملی کرونا، سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به ابلاغ پروتکل ها و پیگیری راهکارها و اجرای الزامات در این ارتباط تحت نظارت مستقیم مدیرعامل محترم ،پی جوی وظایف ترسیم شده می باشد موجب شتاب بخشی در گردش اطلاعات و ارزیابی و بررسی های فنی فعالیت ها در این مبحث گردیده است.

قاسمی با تاکید بر استمرار اقدامات پیشگیرانه و مقابله ای با ویروس کرونا گفت: با وجود گستردگی دامنه عملیاتی این شرکت در مناطق خشکی و دریایی چند استان کشور، در نتیجه تلاش های صورت گرفته و فرهنگ سازی مناسب شاهد کنترل بیماری خاصه در موقعیت های دستگاه های حفاری هستیم.

رئیس فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران غربالگری نزدیک به ۴۵ هزار مورد کارکنان اقماری و ماموران هنگام تردد در دستگاه ها، فضاهای کارگاهی و ادارات ستادی، تامین و توزیع بیش از ۳۵۰ هزار ماسک و ۱۶ هزار لیتر مواد ضدعفونی دست و سطح و فراتر از ۳۱ هزار مورد گندزدایی اماکن اداری، پشتیبانی، عملیاتی و مسکونی سازمانی را بخشی از فعالیت های فیزیکی در این ارتباط برشمرد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار