سرمایه گذاری ۷۳ میلیون یورویی در امیدیه و رامشیر

تاریخ انتشار: شنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۶ ق٫ظ
سرمایه گذاری ۷۳ میلیون یورویی در امیدیه و رامشیر مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: برای اجرای بسته‌ی قراردادی مارون ۲ و ۵ درچارچوب طرح نگهداشت و افزایش تولید در امیدیه و رامشیر، ۷۳ میلیون یورو اختصاص یافت. مهندس احمد محمدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: این بسته یکی از بسته‌های طرح نگهداشت و افزایش تولید موسوم به طرح توسعه […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب گفت: برای اجرای بسته‌ی قراردادی مارون ۲ و ۵ درچارچوب طرح نگهداشت و افزایش تولید در امیدیه و رامشیر، ۷۳ میلیون یورو اختصاص یافت.

مهندس احمد محمدی در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: این بسته یکی از بسته‌های طرح نگهداشت و افزایش تولید موسوم به طرح توسعه ۲۸ مخزن است که شامل ۶ پروژه روسطحی و حفاری ۱۴حلقه چاه توسعه‌ای و تعمیری است.

وی افزود: ۴ درصد از اعتبار اختصاص یافته برای بسته‌ی قراردادی مارون ۲ و ۵ به میزان ۲.۹۲ میلیون یورو برای پروژه‌های مرتبط با مسئولیت‌های اجتماعی و امور زیربنایی این منطقه، صرف خواهد شد.

مهندس محمدی تصریح کرد: برای تحقق این هدف باید مسئولان اجرایی، همکاری لازم را به عمل آورند تا طرح مطابق برنامه زمانبندی اجرا و به موازات آن تعهدات حوزه مسئولیت اجتماعی نیز محقق شود.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار