۷۰۰ کامیون صادراتی از مرز چذابه وارد عراق شده است/ بلاتکلیفی کامیون‌های حامل گوجه‌فرنگی

تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۱:۲۸ ق٫ظ
۷۰۰ کامیون صادراتی از مرز چذابه وارد عراق شده است/ بلاتکلیفی کامیون‌های حامل گوجه‌فرنگی رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت: در دو ماه گذشته بیش از ۷۰۰کامیون صادراتی از طریق مرز چذابه وارد عراق شده که شامل سیمان سفید، گچ، سنگ مرمر و مواد خوراکی بوده است.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز گفت: در دو ماه گذشته بیش از ۷۰۰کامیون صادراتی از طریق مرز چذابه وارد عراق شده که شامل سیمان سفید، گچ، سنگ مرمر و مواد خوراکی بوده است.
شهلا عموری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز ، اظهار داشت: میزان صادرات از مرزهای زمینی خوزستان بیشتر از نوع مواد غیرنفتی بوده است.

وی با اشاره حجم مبادلات از مرز چذابه افزود: از دو ماه گذشته تاکنون بیش از ۷۰۰کامیون صادراتی از طریق این مرز وارد کشور عراق شده است.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اهواز بیان داشت: در این مدت بیشتر کالاهای صادراتی غیر نفتی و شامل سیمان سفید، گچ، سنگ مرمر و مواد خوراکی بوده که وارد کشور عراق شده است.

وی به مشکلات صادرات محصولات کشاورزی به کشور عراق اظهار داشت: کشور عراق چند روز گذشته ورود محصول گوجه‌فرنگی را به این کشور ممنوع کرده است و این مسئله باعث شده بسیاری از کامیون‌های حامل بار گوجه بلاتکلیف بمانند.
تسنیم


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار