مدیر کل مدیریت بحران استان عنوان کرد؛

ضرورت اتمام پروژه‌های طرح ضربتی فاضلاب پیش از شروع بارندگی/هیچگونه توجیهی در زمینه تعلل در روند پروژه‌های فاضلاب پذیرفته نیست

تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹ | ۲۱:۵۳ ب٫ظ
ضرورت اتمام پروژه‌های طرح ضربتی فاضلاب پیش از شروع بارندگی/هیچگونه توجیهی در زمینه تعلل در روند پروژه‌های فاضلاب پذیرفته نیست مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: تکمیل پروژه‌های طرح ضربتی فاضلاب اهواز پیش از شروع بارندگی ضروری است و مدیران شرکت‌ آب و فاضلاب و شهرداری اهواز باید با نظارت دقیقتر بر روند اجرایی این پروژه‌ها نسبت به پیشرفت کار ، حساس باشند.

امید بن ‌عباس روز شنبه در نشست بررسی و ارزیابی روند اجرایی پروژه‌های طرح اضطراری(ضربتی) آبگرفتگی در اداره کل مدیریت بحران خوزستان اظهار داشت: مصوباتی که پیرامون بحث آبگرفتگی تصویب شده است باید در موعد مقرر انجام شوند با وجود اینکه از وضعیت اعتباری آگاه هستیم و می‌دانیم کار در این شرایط سخت است اما هیچ توجیهی در زمینه تعلل در انجام روند طرح ضربتی فاضلاب و آب‌های سطحی از سوی هیچ دستگاهی پذیرفته نیست.

وی بیان کرد: مسئولیت وضعیت ساماندهی و اصلاح شبکه‌های فاضلاب و اتخاذ تمهیدات لازم به منظور پیشگیری از هرگونه آبگرفتگی احتمالی برعهده شرکت آب و فاضلاب و شهرداری اهواز است.

وی افزود: بررسی روند اجرایی پروژه‌های مناطق شهری مختلف اهواز نشان می‌دهد هماهنگی خوبی میان شهرداری و شرکت آبفا وجود دارد؛ تنها در ۲ منطقه این هماهنگی نسبت به دیگر مناطق کمتر است که انتظار می‌رود این ۲ منطقه هماهنگی و همکاری خود را افزایش دهند.

وی تاکید کرد: نقاط آبگیر همچون زیرگذر‌ها، جاده‌های ساحلی، پل‌ها و … باید به طور کامل شناسایی شوند و تجهیزات اضطراری پیش از شروع بارندگی و از هم‌اکنون به منظور پیشگیری از هر گونه آبگرفتگی در آن نقاط مستقر و نصب شوند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار