توزیع ۵ هزار ماسک در ۳ روستای منطقه سیاهمکان

تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ | ۱۱:۰۰ ق٫ظ
توزیع ۵ هزار ماسک در ۳ روستای منطقه سیاهمکان شرکت گسترش انرژی پاسارگاد از پیمانکاران طرح نگهداشت و افزایش تولید موسوم به طرح ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، ۵ هزار ماسک را در راستای عمل به مسئولیت‌ اجتماعی در مناطق عملیاتی به ساکنان ۳ روستای منطقه سیاهمکان اهدا کرد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مناطق نفت‌خیز جنوب، این اقدام توسط شرکت خدمات مهندسی […]

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد از پیمانکاران طرح نگهداشت و افزایش تولید موسوم به طرح ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، ۵ هزار ماسک را در راستای عمل به مسئولیت‌ اجتماعی در مناطق عملیاتی به ساکنان ۳ روستای منطقه سیاهمکان اهدا کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مناطق نفت‌خیز جنوب، این اقدام توسط شرکت خدمات مهندسی پژواک انرژی به عنوان مجری این طرح صورت گرفت و مقرر است تا در راستای عمل به مسئولیت‌ اجتماعی، اقدامات مشابهی توسط دیگر مجریان طرح ۲۸ مخزن ادامه یابد.

گفتنی است علاوه بر تخصیص ۴ درصد از کل اعتبار ۴/۶ میلیارد یورویی این طرح به پروژه‌های عام‌المنفعه استان‌های میزبان، مقرر است پیمانکاران طرح ۲۸ مخزن مناطق نفتخیز جنوب نیز اقداماتی را در حوزه‌های بهداشت، عمران، فرهنگ و آموزش مردم مناطق مسکونی همجوار پروژه‌های مربوطه به انجام برساند.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار