اقدام ضربتی شرکت آبیاری کرخه و شاوور برای رفع آبگرفتگی های شهرستان اهواز

تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۸ ق٫ظ
اقدام ضربتی شرکت آبیاری کرخه و شاوور برای رفع آبگرفتگی های شهرستان اهواز مدیرعامل شرکت آبیاری کرخه و شاوور از تلاش های این شرکت برای رفع آبگرفتگی شهرستان اهواز خبر داد.

مسعود صادقی میانرودی گفت : طی روزهای اخیر به دلیل بارندگی ها و رواناب های ایجاد شده در سطح شهر، شهروندان اهوازی دچار گرفتاری و مشکلاتی شدند. همچنین در حوزه کارون جنوبی یعنی شهرستان آبادان – منطقه اروندکنار نیز ، حجم بالاتر از حد نرمال رواناب به وجود آمده موجب پر شدن زهکش های شبکه و در نتیجه بروز مشکلاتی گردید.

صادقی افزود : این شرکت با تشکیل جلسه ی اضطراری مدیریت بحران ، سریعا برنامه ریزی های لازم را برای کمک به رفع این مشکلات در قالب مسئولیت های اجتماعی انجام و اقدامات ضربتی را در این خصوص بعمل آورد .

وی اظهار کرد : شرکت آبیاری کرخه و شاوور در راستای مسئولیت اجتماعی خود ، با تهیه و تدارک دو دستگاه موتور پمپ دیزلی ۱۰ اینچ و نصب و راه اندازی آنها در مناطقی از شهرستان اهواز، شامل منطقه شیخ بهاء و منازل لشکر ۹۲ زرهی ، توانست آب حاصل از رواناب هایی که در اثر بارندگی های اخیر حاصل شده بود را به نحو مطلوب تخلیه نماید .

صادقی تصریح کرد : در حوزه کارون جنوبی نیز یک دستگاه بیل مکانیکی به همراه کمرشکن تدارک دیده شد تا با بازگشایی انسداد زهکشها ، زه آب موجود به سمت رودخانه اروند تخلیه گردد .

مدیرعامل شرکت آبیاری کرخه و شاوور تاکید کرد :قطعا این اقدامات با توجه به استمرار بارندگی ها در آینده ، متناسب با شرایط جدید تنظیم و برنامه‌ریزی‌های لازم انجام خواهد شد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
محل كد آمار