با مساعدت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان؛ جاده اصلی منطقه هشت بنگله مسجدسلیمان بازگشایی شد

تاریخ انتشار: شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۸:۵۷ ق٫ظ
با مساعدت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان؛ جاده اصلی منطقه هشت بنگله مسجدسلیمان بازگشایی شد با همت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و به کارگیری ماشین آلات و نیروی انسانی مدیریت خدمات این شرکت، جاده اصلی و پرتردد هشت بنگله به مرکز شهر بازگشایی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، این جاده به علت حفاری کانال عمیق و انباشت نخاله های ایجاد شده توسط پیمانکار شرکت […]

با همت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و به کارگیری ماشین آلات و نیروی انسانی مدیریت خدمات این شرکت، جاده اصلی و پرتردد هشت بنگله به مرکز شهر بازگشایی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، این جاده به علت حفاری کانال عمیق و انباشت نخاله های ایجاد شده توسط پیمانکار شرکت آب و فاضلاب و تعلل در بازسازی آن مسدود شده بود که با استفاده از ماشین آلات سنگین اداره ترابری و پشتیبانی پرسنل اداره خدمات مهندسی شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان حجم عظیم خاک‌ها و مصالح جمع آوری و این مسیر بازگشایی شد.

این اقدام در راستای رضایت شهروندان و در راستای  عمل به مسئولیت‌های اجتماعی صورت پذیرفت.

یادآور می‌شود در اسفند ماه سال گذشته نیز در جریان اجرای قطعه اول کانال جمع آوری فاضلاب شهری با مساعدت شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان قیر مناسب جهت ساخت آسفالت گرم تهیه و در اختیار مسئولین شهرداری برای روکش آسفالت قرار گرفت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار