در نخستین روز از فرودین ۱۴۰۰ صورت پذیرفت:

دیدار نوروزی مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب با کارکنان واحدهای عملیاتی

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۵ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۵:۲۷ ب٫ظ
دیدار نوروزی مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب با کارکنان واحدهای عملیاتی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در نخستین روز از سال نو با حضور در برخی واحدهای عملیاتی پنج شرکت بهره بردار تابعه، فرارسیدن عید نوروز را به کارکنان عملیاتی تبریک گفت و از تلاش‌های بی‌وقفه‌ی ایشان قدردانی کرد. به گزارش کشاورزی پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهندس احمد محمدی، نخستین روز […]

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در نخستین روز از سال نو با حضور در برخی واحدهای عملیاتی پنج شرکت بهره بردار تابعه، فرارسیدن عید نوروز را به کارکنان عملیاتی تبریک گفت و از تلاش‌های بی‌وقفه‌ی ایشان قدردانی کرد.

به گزارش کشاورزی پرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نفتخیز، مهندس احمد محمدی، نخستین روز فروردین ماه سال ۱۴۰۰ را با بازدید عیدانه از تاسیسات شرکت‌های بهره‌برداری نفت و گاز مارون، مسجدسلیمان، آغاجاری، گچساران و کارون آغاز کرد.

مهندس احمد محمدی در این دیدارها که به اتفاق مدیر تولید، رییس دفتر و رییس روابط عمومی انجام شد، ضمن تبریک عید نوروز به نیروهای خط مقدم تولید، از تلاش‌ صادقانه این همکاران برای پایدار نگاه‌داشتن جریان تولید نفت و انرژی کشور در شرایط سخت تحریم و کرونا تقدیر کرد.

وی هم‌چنین در گفت و شنودهایی صمیمی با نیروهای خط مقدم تولید نفت و گاز، بی‌واسطه از نقطه نظرات و مشکلات آنان مطلع شد و توجه به ایمنی، بهبود خدمات به کارکنان عملیاتی و نیز ارتقای سطح فناوری‌های حفاظتی و حراستی در تاسیسات را مورد تاکید قرار داد.

مهندس محمدی و هیأت همراه در این برنامه و در اولین ساعات امروز یکشنبه اول فروردین ۱۴۰۰ با کارکنان مجتمع صنعتی شماره ۴ شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون، مجتمع بهره برداری هفتکل واقع در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان، مجتمع صنعتی رامشیر و یکی از دکل‌های حفاری فعال در طرح نگهداشت و افزایش تولید واقع در شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری دیدار و گفتگو کردند.

همچنین در بعدازظهر همین روز بازدید از کارخانه گاز و گازمایع ۹۰۰، واحد بهره برداری پازنان ۲ و واحد نمک زدایی پازنان ۲ در محدوده ی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران و مجتمع صنعتی شماره ۴ اهواز در محدوده ی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز کارون و ملاقات نوروزی با کارکنان عملیاتی در این واحدهای عملیاتی بخش دیگری از برنامه کاری مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در روز اول نوروز سال ۱۴۰۰ بود.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار