دیدار شهردار اهواز با خانواده زنده یاد حاج قاسم الهایی

تاریخ انتشار: شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۶:۲۶ ب٫ظ
دیدار شهردار اهواز با خانواده زنده یاد حاج قاسم الهایی عصر روز گذشته ۲۶ فروردین و همزمان با ششمین سالگرد درگذشت همکار فقیدمان شادروان حاج قاسم الهایی، شهردار اهواز با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کرد. به گزارش سایت شهرداری اهواز، ابراهیم نوشادی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شادروان الهایی از خدمات ایشان در دوران خدمت در شهرداری اهواز تجلیل کردند. وی […]

عصر روز گذشته ۲۶ فروردین و همزمان با ششمین سالگرد درگذشت همکار فقیدمان شادروان حاج قاسم الهایی، شهردار اهواز با خانواده ایشان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش سایت شهرداری اهواز، ابراهیم نوشادی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شادروان الهایی از خدمات ایشان در دوران خدمت در شهرداری اهواز تجلیل کردند.

وی ضمن تسلیت مجدد درگذشت این عزیز از دست رفته به خانواده مرحوم الهایی گفت: حاج قاسم الهایی از مدیران زحمتکش و سختکوش شهرداری اهواز بودند که نام و یادشان به خاطر خوبی ها و اقدامات خالصانه و بی منت همیشه در صفحات ذهن ها ماندگار و آثار خدمات و مجاهدت هایشان تا ابد باقی خواهد ماند.

نوشادی افزود: شادروان الهایی جزء مدیران خدوم، کاربلد، صادق و باتجربه شهرداری اهواز بود که سالها مدیر عامل سازمان پایانه ها و شهرداری منطقه شش و نیز منطقه هشت را بعهده داشت که متاسفانه اجل به ایشان مهلت نداد.

شهردار اهواز در پایان خاطرنشان کرد: تکریم خانواده همکاران فقید و زنده نگه داشتن یاد این عزیزان وظیفه ماست تا با بیان یاد و نام آن سفرکردگان به دیار باقی تسلی بخش خاطر بازماندگان باشیم.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار