اهواز با خانواده شهید مدافع حرم حاج محمد کیهانی

تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۹:۵۲ ب٫ظ
اهواز با خانواده شهید مدافع حرم حاج محمد کیهانی شامگاه امروز ابراهیم نوشادی شهردار اهواز با حضور در منزل خانواده شهید کیهانی به مقام شامخ این شهید مدافع حرم ادای احترام کرد. شهردار اهواز در این دیدار ضمن تجلیل از این شهید گرانقدر ، گفت: شهدای نمدافع حرم به ویژه شهید کیهانی که از پرسنل پاکدست شهرداری اهواز بود با این اقدام جهادگونه نشان […]

شامگاه امروز ابراهیم نوشادی شهردار اهواز با حضور در منزل خانواده شهید کیهانی به مقام شامخ این شهید مدافع حرم ادای احترام کرد.

شهردار اهواز در این دیدار ضمن تجلیل از این شهید گرانقدر ، گفت: شهدای نمدافع حرم به ویژه شهید کیهانی که از پرسنل پاکدست شهرداری اهواز بود با این اقدام جهادگونه نشان دادند که هنوز روحیه انقلابی و ایمانی موثر و گره گشا است.

وی افزود: این شهید مدافع حرم با پا گذاشتن بر روی علایق شخصی خود و با شناخت و بصیرت و با توجه به ضروریات جامعه اسلامی به میدان جهاد رفتند و نه تنها در کشور ما بلکه در دنیا به عنوان قهرمانان مبارزه با تروریسم شناخته شدند.

نوشادی در ادامه صبر و استقامت و ایثار خانواده ی معظم شهید کیهانی را ستود و عنوان گفت:شهداء نزد خداوند امتیازی دارند که هر فردی نمی تواند به آن مقام و درجه دست پیدا کند و این عنایت نصیب بندگان خاص خداوند خواهد شد.

گفتنی است شهید کیهانی شهید مدافع حرم از پرسنل شهرداری اهواز بود و این دیدار با هدف زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای مدافع حرم شهرداری اهواز و تجلیل از خانواده شهید، انجام شد.

 


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار