افزایش ۸۵۰ درصدی ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در خوزستان

تاریخ انتشار: جمعه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۰۱:۰۷ ق٫ظ
افزایش ۸۵۰ درصدی ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در خوزستان جانشین انتظامی استان خوزستان از افزایش ۸۵۰ درصدی ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در سال جاری خبر داد. به گزارش کشاورزی پرس به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “یداله امیری” در نهم اردیبهشت سال جاری با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز در سطح استان، […]

جانشین انتظامی استان خوزستان از افزایش ۸۵۰ درصدی ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در سال جاری خبر داد.

به گزارش کشاورزی پرس به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “یداله امیری” در نهم اردیبهشت سال جاری با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای برخورد قاطعانه با قاچاقچیان کالا و ارز در سطح استان، پلیس امنیت اقتصادی با همکاری عوامل انتظامی ۲۲۴ نفر را در این ارتباط دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در این مدت ۲۲۷ پرونده قضایی برای قاچاقچیان کالا و ارز تشکیل شده است، عنوان داشت: در این ارتباط نیز ۱۳۷ دستگاه خودروی سبک و سنگین توقیف شدند

جانشین انتظامی استان خوزستان گفت: کشفیات کالای قاچاق در ۳۸ روز سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ۸۵۰ درصد از نظر ریالی افزایش داشته است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: بیشترین کالای کشف شده در این مدت لوازم خانگی و لوازم یدکی خودرو بوده است.

سرهنگ امیری قاچاق را به عنوان یک آفت خطرناک سد راه پویایی اقتصاد و سلامت تجارت کشور قلمداد کرد و عنوان داشت: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اهداف پلیس در راستای تامین امنیت پایدار در جامعه است.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار