شهرداری منطقه چهار

اجرای گسترده عملیات لکه‌گیری و ترمیم آسفالت

تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۴۶ ق٫ظ
اجرای گسترده عملیات لکه‌گیری و ترمیم آسفالت به گزارش کشاورزی پرس به نقل از اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار *علی اسدی مدیر منطقه گفت : با اشاره به ضرورت ترمیم و لکه گیری آسفالت خیابانهای بهارستان ،نخلستان،مخابرات،آذر، شهریور در معابر اصلی و فرعی شهر از اجرای گسترده عملیات لکه گیری آسفالت در منطقه۴ شهرداری اهواز خبر داد. اسدی گفت : با اشاره […]

به گزارش کشاورزی پرس به نقل از اداره ارتباطات شهرداری منطقه چهار *علی اسدی مدیر منطقه گفت : با اشاره به ضرورت ترمیم و لکه گیری آسفالت خیابانهای بهارستان ،نخلستان،مخابرات،آذر، شهریور در معابر اصلی و فرعی شهر از اجرای گسترده عملیات لکه گیری آسفالت در منطقه۴ شهرداری اهواز خبر داد.
اسدی گفت : با اشاره به تاکید شهردار کلانشهر اهواز مبنی بر تسریع در ترمیم و لکه گیری آسفالت معابر سطح شهر افزود: به همت نیروهای تلاشگر معاونت فنی و عمرانی در منطقه ۴ و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده تلاش می‌کنیم طی روزهای آینده لکه گیری آسفالت معابر اصلی شهر را تمام کنیم.

وی گفت: لکه گیری آسفالت ودرزگیری ترک های آسفالت معابر موجب کاهش نفوذ آب به درون لایه های آسفالت شده و در نتیجه افزایش دوام و عمر روسازی آسفالت را در پی خواهد داشت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
شهرداری
تابناك وب
تابناك وب
اهواز
ثبت نام تحصیلی
تابناك وب
محل كد آمار