شهردار اهواز: پروژه های دفع آبهای سطحی باید با سرعت بیشتری اجرایی شوند

تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۲۰:۱۲ ب٫ظ
شهردار اهواز: پروژه های دفع آبهای سطحی باید با سرعت بیشتری اجرایی شوند ابراهیم نوشادی شهردار کلانشهر اهواز در جلسه کمیته دفع آبهای سطحی که صبح پنجشنبه برگزار شد، با اشاره به لزوم چاره اندیشی برای تمامی نقاط بحرانی آبگرفتگی اظهار کرد: مشکلات موجود بر سر راه پروژه دفع آبهای سطحی در سطح شهر باید با سرعت بیشتری پیگیری شوند. وی افزود: آبگرفتگی ها طی روزهای بارندگی در […]

ابراهیم نوشادی شهردار کلانشهر اهواز در جلسه کمیته دفع آبهای سطحی که صبح پنجشنبه برگزار شد، با اشاره به لزوم چاره اندیشی برای تمامی نقاط بحرانی آبگرفتگی اظهار کرد: مشکلات موجود بر سر راه پروژه دفع آبهای سطحی در سطح شهر باید با سرعت بیشتری پیگیری شوند.

وی افزود: آبگرفتگی ها طی روزهای بارندگی در اهواز موجب مشکلات زیادی برای شهروندان می شود و بنابراین مدیران نباید به مکاتبات اداری اکتفا کنند بلکه باید در میدان حاضر شوند و از نزدیک این مشکلات را حل کنند.

شهردار اهواز عنوان کرد: باتوجه به زمان کمی که در اختیار داریم باید پروژه ها زمانبندی شوند و طبق برنامه به صورت همزمان پیش بروند تا پیش از آغاز فصل بارندگی بتوانیم به پیشرفت قابل قبولی در سیستم دفع آبهای سطحی برسیم.

نوشادی بیان کرد: از استاندار محترم درخواست داریم که باتوجه به منابع محدود شهرداری و لزوم تسریع در اجرای پروژه های دفع آبهای سطحی، صنایع و شرکت های بزرگ استان را به یاری شهرداری بیاورند تا در خرید تجهیزات مورد نیاز با مشکل مواجه نشویم.
نوشادی تصریح کرد: مجموعه شهرداری تنها پاسخگوی آبگرفتگی های پس از بارندگی است و پس زدگی های فاضلاب که در طول سال ایجاد می شود، در تعهد شرکت آبفا می باشد.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار