رشد ۲۰ درصدی تولید محصولات فولادی در استان خوزستان

تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۳ ب٫ظ
رشد ۲۰ درصدی تولید محصولات فولادی در استان خوزستان رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: رشد کم نظیر ۲۰ درصدی محصولات فولادی را با همت و کوشش شرکت های فعال استان در این زمینه را داشتیم .

به گزارش کشاورزی پرس به نقل از روابط عمومی:
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: رشد کم نظیر ۲۰ درصدی محصولات فولادی را با همت و کوشش شرکت های فعال استان در این زمینه را داشتیم .

امیر حسین نظری بیان کرد: پیرو شعار سال ۹۹ بنام جهش تولید و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص افزایش تولید و جلوگیری از خام فروشی مواد اولیه و با توجه به تمامی محدودیت ها و تحریم هایی که در سال گذشته با ان درگیر بودیم این اتفاق مهم رخ داده است.

وی گفت: افزایش محصولات فولادی بیشتر در زمینه تولید میلگرد ، ورق و لوله فولادی به ظرفیت ۳۰۵۶۶۳۳ تن که به موجب آن استان خوزستان موفق به افزایش تولید در کشور شده است از جمله دستاوردهای این صنعت در استان بوده است و همچنین در تولید محصولات فولادی نیاز صنایع پایین دستی به این محصولات را تا حدود زیادی مرتفع نموده است .

نظری افزود: با توجه به پتانسیل و موقعیت جغرافیایی استان خوزستان با این روند علاوه بر افزایش اشتغال رشد اقتصادی در زمینه تولید محصولات فولادی در سال جاری بوده و با داشتن مزیت های صادراتی به زودی این استان در رتبه حائز اهمیت این صنایع و‌تولیدات مهم قرار خواهد گرفت.


آخرين اخبار
پر بحث ترين
پیش دبستانی و دبستان امام سجاد (ع)
تابناك وب
تابناك وب
ایران خودرو
ثبت نام تحصیلی
فراخوان شهرداری
محل كد آمار